راهنمای خرید آویز و نگین ناخن

راهنمای خرید آویز و نگین ناخن

آویز و نگین ناخن یکی از اکسسوری های زینتی است که برای ناخن‌های بلند مورداستفاده قرار می‌گیرد. این اکسسوری زیبا، امروزه مورد استقبال خیلی از خانم‌ها قرارگرفته است. اگر قصد خرید آن رادارید و در مورد آن اطلاعات کافی را ندارید، با سیوا همراه باشید تا شمارا در این زمینه راهنمایی کند.

به جنس آویز و نگین ناخن توجه کنید

حتماً در نظر بگیرید که آویز ناخن برای مدتی از ناخن شما آویزان است و ممکن است که در این مدت شما به‌دفعات دست‌های خود را با آب و مواد شوینده شستشو دهید. توجه کنید که جنس آن باید استیل باشد تا به‌مرورزمان تغییر رنگ ندهد و از ظاهر اولیه خود خارج نشود. همین‌طور در زمان خرید ناخن باید توجه کنید که جنس آن، به‌طوری باشد تا بعد از چند بار در معرض آب و مواد شوینده قرار گرفتن، تغییر ظاهر ندهد و از فرم و قیافه اولیه خود خارج نشود.

نگین ناخن مناسب را خریداری کنید

آیا می‌خواهید از نگین ناخن به زیر مواد کاشت و تاپ کات استفاده کنید، یا تصمیم دارید آن را بر روی لاک ساده بچسبانید؟ در نظر بگیرید که این محصول در دو نوع (مخصوص زیر مواد کاشت ناخن و روی لاک ساده) تولیدشده است که باید در زمان خرید بدانید می‌خواهید کدام نوع آن را به کار شما می‌آید. به‌طور مثال اگر می‌خواهید در خانه از نگین ناخن برای زینت بخشی ناخن‌های استفاده کنید، به شما نوع ساده آن را توصیه می‌کنیم؛ اما اگر ناخن کاری قهار هستید، باید نگین ناخن و دیزاین زیر مواد کاشت ناخن را خریداری کنید تا بتوانید بر روی ناخن‌های مشتری از آن استفاده نمایید.

به نحوه ریموو نگین و دیزاین ناخن توجه کنید

معمولاً در مدل‌هایی که برای زیر مواد کاشت استفاده می‌شود، نحوه ریموو کردن آن، با استفاده از سوهان برقی است. همین‌طور نحوه نصب آن بر روی ناخن به‌وسیله پودر کلییر و لیکویید می‌باشد. درصورتی‌که در مدل‌هایی که مناسب لاک ساده هستند، با آستون و لاک پاک‌کن، به‌راحتی ریموو می‌شوند و دردسری برای شما ندارند.

به ارتفاع آویز ناخن توجه کنید

در زمان خرید آویز ناخن، حتماً مقدار ارتفاع آن را بررسی کنید. نباید به‌قدر بلند باشد که پس از نصب آن به ناخن، زیاد آویزان نباشد و به‌اصطلاح برای شما دست‌وپا گیر نباشد. همین‌طور نباید آن‌قدر کوتاه باشد که بودونبود آن بر روی ناخن شما فرقی نکند!

نحوه نصب نگین ناخن را بپرسید

توجه کنید که نگین ناخن در مدل‌های مختلفی تولیدشده است. حتماً در زمان خرید نوع نصب آن را بر روی صدف ناخن از فروشنده‌ بپرسید و یا اگر قصد خرید اینترنتی و غیرحضوری رادارید، در قسمت مشخصات محصول، حتماً نحوه نصب را مطالعه کنید. چراکه در بعضی از مدل‌ها، شما نیاز به چسب‌دارید اما نوع دیگری را می‌توانید با استفاده از چسبندگی لاک بر روی ناخن خود ثابت نگه‌دارید.

اندازه مناسبی از نگین ناخن را خریداری کنید

در زمان خرید ابتدا به‌اندازه صدف ناخن خود توجه کنید. از خرید‌ نگین ناخن خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک، خودداری کنید. توجه کنید که اندازه نگین ناخن باید با اندازه صدف ناخن شما هم‌خوانی هماهنگی داشته باشد تا جلوه و زیبایی آن را دوچندان کند.

قیمت آویز و نگین ناخن چقدر است؟

آویز و نگین ناخن، معمولاً در قیمت‌های مختلفی در بازار موجود می‌باشند. توجه کنید که می‌توانید نگین ناخن را به‌صورت بسته چندتایی و یا تکی خریداری کنید؛ که البته این مسئله بستگی به مقدار بودجه و میزان مصرف شما از این اکسسوری دارد. همین‌طور اگر جنس استیل آویز ناخن را بخواهید، باید هزینه معقولی را صرف آن کنید؛ اما اگر برای یک الی دو روز می‌خواهید آن را به ناخن خود آویزان کنید، می‌توانید از مدل‌های ارزان‌قیمت آن خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *