راهنمای خرید استیک ضد عرق

راهنمای خرید استیک ضد عرق

استیک ضد عرق یا همان مام صابونی، یکی از محصولات بهداشتی است که با ورود خود به بازار مصرف‌کنندگان، بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این محصول ظاهری متراکم مانند و شبیه به صابونی دارد که می‌تواند یک‌لایه بر روی پوست ایجاد کند و از عرق کردن جلوگیری نماید. اگر تصمیم دارید که این محصول را خریداری کنید، با سیوا همراه باشید تا اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

به رایحه و بوی محصول توجه کنید

در نظر داشته باشید که در زمان خرید باید بو و رایحه محصول را بررسی کنید. بو و رایحه آن باید باپوست شما سازگار باشد و به‌اصطلاح به شما بیاید. توجه کنید از خرید محصولاتی که بوی خیلی تند و زننده‌ای دارند به‌شدت خودداری کنید.

قسمت چرخان استیکی ضد عرق را چک کنید

در پایین محصول، قسمتی برای پیچاندن و بالا آوردن استیک وجود دارد. حتماً در زمان خرید قسمت مربوطه را چک کنید تا از سلامت آن اطمینان خاطر کسب کنید. در غیر این صورت شما پس از خرید نمی‌توانید از آن استفاده کنید. چراکه استیک بالا نیامده و امکان استفاده را به شما نمی‌دهد.

برند مناسب را خریداری کنید

توجه کنید که در زمان خرید باید به سراغ برند معتبر که صرفاً تولید لوازم بهداشتی را به عهده دارد، بروید. از خرید برندهای نامعتبر و ناشناخته اجتناب کنید تا سلامت پوست شما به خطر نیفتد.

به ویژگی‌های استیک ضد عرق توجه کنید

استیک ضد عرق، در بعضی از مدل‌های خود، دارای خاصیت روشن‌کنندگی است. توجه کنید اگر می‌خواهید تیرگی زیر بغل خود را از بین ببرید، می‌توانید به سراغ محصولی بروید که دارای خاصیت روشن‌کنندگی است. در این صورت باگذشت زمان شما شاهد روشن شدن پوست و ناحیه زیر بغل خودخواهید بود.

مدت‌زمان ماندگاری استیک را چک کنید

توجه کنید که این محصول تا چه مدت‌زمانی می‌تواند از تعریق زیر بغل شما جلوگیری کند. به‌طور مثال اگر می‌خواهید از صبح تا شب، بدنتان تعریق نداشته باشد، به شما توصیه می‌کنیم به سراغ نوع ۲۴ ساعته و یا ۴۸ ساعته آن بروید. البته در بعضی از برندها، مدل‌های ۱۲ ساعته نیز تولیدشده‌اند. به‌طورکلی باید بدانید که برای چه مدت‌زمانی می‌خواهید از عرق کردن زیر بغل خود در امان باشید تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

قیمت استیک ضد عرق چقدر است؟

استیک ضد عرق بسته به برند تولیدکننده و مدت‌زمانی که از تعریق بدن جلوگیری می‌کند، قیمت‌های متفاوتی دارد؛ اما به شما توصیه می‌کنیم، حتماً در زمان خرید به نکات گفته‌شده توجه کنید تا هم از خرید خود راضی باشید و هم همیشه بدنی خوش‌بو داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *