راهنمای خرید اسپری حالت دهنده موس

راهنمای خرید اسپری حالت دهنده موس

در زمان مهمانی، همه ما نیاز داریم که آراسته‌تر به نظر بیاییم. اسپری‌ حالت‌دهنده موس می‌تواند انتخاب مناسبی باشد؛ اما باید بدانید که در زمان خرید باید نوع مناسبی از آن را برای حالت‌دهی موهای خود انتخاب کنید تا از خرید خود پشیمان نشوید. به همین خاطر سیوا در این مطلب تصمیم‌ دارد نکات ریزودرشتی را در اختیار شما قرار دهد تا پس از تهیه این محصول، احساس خوشایندی داشته باشید.

به درجه سختی اسپری حالت‌دهنده توجه کنید

درجه سختی اسپری حالت‌دهنده به‌منظور مدت‌زمانی است‌ که مدل موهای شمارا ثابت و بدون تغییر در ظاهر اولیه نگه می‌دارد. مشخص کنید که می‌خواهید برای چه مدتی موهای خود را به‌صورت ثابت و مدل دلخواه خود نگه‌دارید. سپس در زمان خرید توجه کنید که اسپری حالت‌دهنده تا چه مدت‌زمانی بر روی مدل موهای شما ماندگاری دارد. معمولاً مدت‌زمان نگه‌دارندگی حالت مو، بر روی محصول درج‌شده است. البته شما می‌توانید‌ برای پاسخ به این سؤال، مشخصات محصول را مطالعه نمایید. هر چه این عدد بیش‌تر باشد، به‌منظور درجه سختی بیش‌تر است و مدل موهای شما در مدت‌زمان بیش‌تری ثابت خواهد ماند. هم‌چنین هر چه این عدد کم‌تر باشد، مدت‌زمانی که مدل موهای شما ثابت می‌ماند کم‌تر است. لازم به ذکر است که این قابلیت اسپری حالت‌دهنده با اعداد ۱ به بالا مشخص می‌شود. اگر تصمیم دارید‌ که به‌صورت روزانه و در خانه از آن استفاده کنید، ما درجه سختی ۴ یا ۵ را به شما پیشنهاد می‌دهیم؛ اما اگر به‌عنوان یک آرایشگر و شینیون کار می‌خواهید از این محصول برای حالت دادن موهای مشتری در زمان شینیون استفاده نمایید، بهتر است به سراغ محصولی با درجه سختی ۶ یا ۷ بروید.

به خاصیت انعطاف‌پذیری توجه کنید

در نظر بگیرید که اگر می‌خواهید مدل موهای شما خشک و مصنوعی نباشد به‌طوری‌که بتوانید گه‌گداری دستتان را لابه‌لای موهای خود فروببرید، اسپری حالت‌دهنده انعطاف‌پذیر را انتخاب کنید. توجه کنید که باید برای داشتن یک اسپری حالت‌دهنده موس، به سراغ‌ نوعی بروید که درجه سختی کم‌تری دارد.

حجم مناسبی را انتخاب کنید

در نظر بگیرید‌ که از اسپری حالت‌دهنده موس، در طول روز و هفته چند بار استفاده می‌کنید. بهتر است‌ در زمان خرید ‌به سراغ محصولی با حجم مناسب بروید تا صرفه اقتصادی داشته باشد.

به رایحه اسپری حالت‌دهنده توجه کنید

بعضی از اسپری‌های حالت‌دهنده، دارای بو ناخوشایندی هستند که در زمان استفاده می‌توانند شامه شمارا اذیت کنند. حتماً در زمان خرید ‌به سراغ محصولی بروید که رایحه خوشی داشته باشد تا پس از استفاده موهای شما، بوی خوبی بدهد.

قیمت اسپری حالت‌دهنده موس چقدر است؟

ابتدا در نظر بگیرید که می‌خواهید از چه برندی خرید کنید. همین‌طور حجم موردنیاز شما چقدر است؟ کلیه این معیارها می‌توانند در قیمت اسپری حالت‌دهنده تأثیر بگذارند. ضمن این‌که درجه سختی و انعطاف این محصول نیز در قیمت‌گذاری آن مؤثر است. به شما توصیه می‌کنیم کلیه نکات گفته‌شده را‌ در زمان خرید رعایت کنید تا از خرید خود راضی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *