راهنمای خرید اسپری ضد عرق

راهنمای خرید اسپری ضد عرق

عرق کردن یک واکنش کاملاً طبیعی برای بدن است که امکان دارد بوی ناخوشایندی برای بدن داشته باشد. به همین خاطر با ورود انواع اسپری ضد عرق و همین‌طور مام‌ها، می‌توان تا اندازه چشمگیری از بو دادن بدن بکاهد. ضمن اینکه باید در زمان خرید به سراغ نوع مناسبی از آن‌ها بروید. به همین منظور سیوا در این رابطه شمارا راهنمایی می‌کند تا بهترین خرید ممکن را داشته باشید.

چه بویی تهیه کنیم؟

اسپری ضد عرق در بوها و رایحه‌های مختلفی تولیدشده است. در زمان خرید به رایحه آن توجه کنید. باید به روی پوست شما سازگار باشد تا شخصی که کنار شما نشسته است احساس خوشایندی داشته باشد. همین‌طور خودتان از بو و رایحه آن لذت ببرید.

اسپری ضد عرق در چه حجمی بخریم؟

اسپری‌های ضد عرق معمولاً در حجم‌های ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۵۰ و ۲۰۰ میلی‌گرم تولید می‌شوند. پس بهتر است در زمان خرید به مقدار استفاده خودتان از این محصول توجه کنید. هر چه تعداد دفعات بیش‌تری در روز از آن استفاده می‌کنید، بهتر است که به سراغ حجم‌های بیش‌تر بروید. اما اگر تعداد دفعات کمی این محصول را مورداستفاده قرار می‌دهید، می‌توانید از حجم‌های ۱۰۰ و ۱۲۰ میلی‌گرم آن تهیه کنید.

اسپری ضد عرق چه برندی تهیه کنیم؟

برندهای آرایشی روز دنیا، همگی اسپری ضد عرق را در بین محصولاتی که تولید کرده‌اند، جای‌داده‌اند. شما می‌توانید به سراغ برندی بروید که سایرین از استفاده آن راضی بوده و رضایت کامل داشته‌اند. همین‌طور می‌توانید به سایت‌های مختلفی که این محصول را به‌صورت غیرحضوری می‌فروشند، بروید‌ و نظرات افرادی که از این کالا استفاده کرده‌اند را مطالعه کنید.

جنس بدنه را جدی بگیرید.

اکثر اسپری‌های ضد عرق ، درپوششی آلومینیوم و یا فلزی تولیدشده‌اند. توجه کنید که استفاده طولانی‌مدت از این نوع اسپری‌ها می‌تواند به‌سلامت پوست بدن و همین‌طور غده‌های تعریق آسیب بزند. در نظر داشته باشید که می‌توانید از نوع پوشش پلاستیکی این محصول نیز تهیه کنید.

کیفیت سری اسپری را بررسی کنید

بعضی از اسپری‌ها، پس از مدتی، بااینکه هنوز محتویات آن‌ها به اتمام نرسیده است، قسمت سری‌شان که وظیفه اسپری کردن با به عهده دارد، دچار مشکل می‌شود و شما دیگر نمی‌توانید‌ از اسپری ضد عرق خود استفاده کنید. حتماً در زمان خرید این محصول کیفیت آن را بررسی کنید تا بعدها دچار مشکل نشوید.

قیمت اسپری ضد عرق چقدر است؟

اسپری ضد عرق، قیمت‌های متفاوتی دارد، اما معمولاً بسته به میزان حجمی که دارند، قیمت آن‌ها تعیین می‌شود. هم‌چنین برند تولیدکننده می‌تواند تأثیر به سزایی بر روی قیمت‌گذاری این محصول بگذارد. در نظر داشته باشید، برای خرید این محصول به سراغ برندها و رایحه‌هایی بروید که بوی خوشی را از شما به‌جا بگذارند. همین‌طور شما می‌توانید با حداقل هزینه برای خود یک اسپری ضد عرق خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *