راهنمای خرید افتر شیو

راهنمای خرید افتر شیو

افتر شیو می‌تواند از بروز التهابات پوستی و سوزش بعد از اصلاح شما جلوگیری کند. همین‌طور می‌تواند پوست صورت شمارا ضدعفونی کند و آب‌رسانی لازم را به پوست انجام دهد؛ اما باید بدانید که کدام نوع این محصول برای شما مناسب است تا در زمان خرید محصول بهداشتی مناسبی را انتخاب کنید و با خود به خانه بیاورید. سیوا در این مطلب اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

کدام نوع افتر شیو برای من مناسب است؟

به‌طورکلی این افتر شیوها در سه نوع ژلی، کرمی و لوسیونی تولیدشده‌اند؛ که باید مناسب‌ترین نوع آن را برای صورت خود و پس از اصلاح انتخاب کنید. به‌طور مثال اگر تصمیم دارید که قبل از اصلاح نیز صورتی نرمی داشته باشید، می‌توانید به سراغ نوع کرمی آن بروید. این نوع از محصول دوکاره بوده و این امکان را به شما می‌دهند تا قبل و بعد از اصلاح برای نرمی و لطافت پوست صورت خود استفاده کنید. اگر یک محصول آب‌رسان می‌خواهید، به شما توصیه می‌کنیم که به سراغ نوع فاقد الکل آن بروید؛ اما اگر آب‌رسانی افتر شیو برای شما حائز اهمیت نیست، می‌توانید نوع ژلی آن را انتخاب کنید. این نوع از محصول می‌تواند به‌خوبی، پوست را التیام بخشد و مانع از التهاب و سوزش آن شود. درصورتی‌که نوع لوسیونی افتر شیوها، الکل زیادی دارند و می‌توانند پوست صورت شمارا به‌طور کامل ضدعفونی کنند. همین‌طور می‌توانید با استفاده از این نوع از محصول، منافذ پوستی خود را ببندید و رویش مو را کم‌تر کنید.

نوع پوست صورت خود را شناسایی کنید.

افتر شیوها، انواع مختلفی دارند. ابتدا باید نوع پوست خود را شناسایی کنید تا مناسب‌ترین مدل را برای خود خریداری کنید. به‌طور مثال اگر پوستی خشک دارید، صرفاً افتر شیوهای کرمی و فاقد الکل برای شما مناسب هستند. همین‌طور باید به دنبال محصولی باشید که در ترکیبات آن از روغن بادام و یا فندق استفاده‌شده باشد تا موجب نرمی و لطافت پوست نوبت؛ اما کسانی که پوست معمولی دارند می‌توانند از همه مدل‌های این محصول استفاده کنند. درصورتی‌که پوستی حساس دارید، به شما توصیه می‌کنیم که به سراغ محصولات دارای بو و رایحه نروید. چراکه باعث التهاب پوست شما شده و آن را تحریک می‌کند.

به حجم محصول توجه کنید

در زمان خرید مدنظر داشته باشید که آیا هرروز اصلاح می‌کنید، یا فقط چند روز در هفته را نیاز به افتر شیو دارید. در آن زمان باید حجم مناسبی از محصول را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که با این کار می‌توانید در هزینه‌های صرفه‌جویی کنید.

کدام برند را بخریم؟

برندهای مختلفی افتر شیو را تولید کرده است؛ اما بهتر است در زمان خرید به سراغ برندی بروید که به‌صورت اختصاصی لوازم و محصولات شیو و اصلاح را تولید کرده باشد. در این صورت مطمئن خواهید شد که محصولی مرغوب و با ترکیبات مناسب تهیه خواهید نمود.

قیمت افتر شیو در بازار چقدر است؟

این محصول جزو لوازم بهداشتی آقایان به شمار می‌آید. حجم و برند تولیدکننده آن، تأثیر مستقیمی بر روی قیمت آن دارد؛ اما به‌طورکلی باید یک محصول سازگار و مناسب باپوست خود را خریداری کنید تا از بروز جوش و التهابات پوستی جلوگیری نمایید. پس خساست را کنار بگذارید و به سراغ محصولی مناسب بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *