راهنمای خرید برس حرارتی

راهنمای خرید برس حرارتی

یکی از محصولاتی که امر صاف کردن موها را این روزها آسان کرده است، برس حرارتی است. این محصول با ویژگی‌هایی که دارد، مورد استقبال خیلی از مصرف‌کنندگان قرارگرفته است؛ اما در زمان خرید باید به نکاتی دقت کنید که سیوا در این مطلب همگی آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

جنس صفحه برس حرارتی را بررسی کنید

برس حرارتی معمولاً با جنس صفحه سرامیکی، تورمالینی و تیتانیومی تولید می‌شود. لازم است بدانید که اگر به دنبال محصولی مقرون‌به‌صرفه هستید، بهتر است نوع سرامیکی آن را خریداری کنید؛ اما اگر در استفاده از این محصول حرفه‌ای هستید و احتمال آسیب رساندن به موها را نمی‌دهید، می‌توانید به سراغ جنس تورمالینی و یا تیتانیومی آن بروید.

دستگاهی باقابلیت تنظیم دما خریداری کنید

توجه کنید که برای عدم آسیب رسیدن به موها، باید به سراغ برس حرارتی بروید که قابلیت تنظیم دما را داشته باشد. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا بسته به جنس موها، دمای آن را به‌دلخواه تنظیم کنید. در نظر داشته باشید استفاده از دمای بالا برای موهای نازک، می‌تواند باعث سوختن و آسیب دیدن آن‌ها شود. پس در زمان خرید به قابلیت تنظیم دمای برس توجه کنید.

مدت‌زمان گرم شدن برس را بررسی کنید

برس های حرارتی، معمولاً به یک دقیقه زمان نیاز دارند تا به دمای موردنظر شما برسند؛ اما اگر برای شانه کردن و لخت کردن موهای خود عجله دارید، می‌توانید محصولی را انتخاب کنید که ۱۵ ثانیه زمان نیاز دارد تا به دمای موردنظر شما برسد.

طراحی برس را فراموش نکنید

توجه کنید که یک برس حرارتی استاندارد، باید خوش‌دست باشد و اصطلاحاً طراحی ارگونومیک داشته باشد. نباید در زمان استفاده باعث خستگی دست شود. همین‌طور در زمان خرید برس را در دست بگیرید تا وزن آن را بررسی کنید. این محصول برای مدتی طولانی در دست شما است و باید وزنی قابل‌تحمل داشته باشد. نباید خیلی سنگین باشد که مچ دست شما درد بگیرد. همین‌طور در نظر بگیرید که جنس دسته باید به‌طوری باشد که از دستتان لیز نخورد و در زمان استفاده داغ نشود.

طول سیم را در نظر بگیرید

طول سیم یکی از معیارهایی است که در زمان خرید باید موردبررسی قرار بگیرد. توجه کنید که طول سیم نباید به‌قدری بلند باشد که در زمان استفاده از برس، برای شما دست‌وپا گیر شود. همین‌طور نباید آن‌قدر کوتاه باشد که برای اتصال به پریز برق شما نیاز به چندین سیم سیار داشته باشید.

برسی باسیم چرخشی بخرید

توجه کنید که اگر سیم برس، قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه داشته باشد، کار با آن را برای شما خیلی راحت‌تر می‌کند و در زمان استفاده می‌توانید آن را در جهات مختلف بر روی موهای خود بکشید.

قیمت برس حرارتی چقدر است؟

برس حرارتی، کاربری راحت‌تری نسبت به اتو مو دارد و شما می‌توانید تا زمانی که به صافی و لختی دلخواه خود برسید، از آن استفاده کنید و بر روی موهای خود بکشید؛ اما به‌طورکلی باید در زمان خرید بودجه خود را مشخص کنید و نیازهای خود را از این محصول اولویت‌بندی کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید. درهرصورت جزو محصولات آرایشی ارزان‌قیمت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *