راهنمای خرید برچسب ناخن

راهنمای خرید برچسب ناخن

برچسب ناخن، یکی از لوازم و تجهیزات برای طراحی ناخن به شمار می‌آید. این محصول می‌تواند ظاهری منحصربه‌فرد و زیبا به ناخن‌های شما بدهد و ظاهر آن‌ها از سادگی دربیاورد. سیوا در این مطلب شما را برای خرید نوع مناسب این محصول یاری خواهد کرد. با ما همراه باشید.

به نوع برچسب ناخن توجه کنید

توجه داشته باشید که از این محصول آرایشی، انواع مختلفی وجود دارد. به‌طور مثال بعضی از آن‌ها صرفاً باید بر روی ژلیش استفاده شوند و یا باید بر روی آن‌ها تاپ کات ژل زده شود تا دوام کافی و ظاهر مناسبی از خود نشان دهند. در وهله اول مشخص کنید که می‌خواهید آن را بر روی لاک بچسبانید و یا می‌خواهید‌ از آن بر روی ژلیش استفاده نمایید. در این صورت می‌توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

طرح و رنگ برچسب ناخن را جدی بگیرید

بهتر است ‌به طرح و نقشی که بر روی برچسب است توجه کنید. باید به سراغ طرح و رنگی بروید که با لاک و همین‌طور رنگ پوست دست شما هماهنگی داشته باشد. در غیر این صورت می‌تواند زیبایی خود را از دست بدهد.

به جنس برچسب ناخن دقت کنید

برچسب ناخن مانند سایر محصولات آرایشی انواع مختلفی دارد. همین‌طور در جنس‌های متفاوتی تولیدشده است. توجه کنید که می‌خواهید چه جنسی از آن را داشته باشید. به‌طور مثال بعضی از مدل‌های این محصول، تنها به‌وسیله چسبندگی لاک و یا ژلیش بر روی ناخن ثابت می‌مانند و شما نمی‌توانید از آن به تنها بر روی صدف ناخن استفاده کنید. همین‌طور در بعضی دیگر از مدل‌ها، شما به آب نیاز دارید تا برچسب ور‌بیاید تا بتوانید آن را بر روی ناخن بگذارید. ضمن اینکه‌ حتماً برای دوام بیش‌تر برچسب بر روی صدف ناخن، پس از چسباندن آن، از برق ناخن و یا تاپ کات استفاده کنید تا به‌صورت‌ ثابت و با حفظ کیفیت برای مدت باقی بماند.

نحوه ریموو آن را بررسی کنید

قطعاً پس از استفاده برچسب ناخن نمی‌خواهید آن را به تا آخر عمر بر روی ناخن‌های خود داشته باشید. توجه کنید که نحوه ریموو آن به چه صورت است. بعضی از برچسب‌ها، برای برداشته شدن از روی صدف ناخن، ناز به سوهان برقی دارند و درصورتی‌که در خانه سوهان برقی نداشته باشید، در زمان ریموو آن، قطعاً به صدف ناخن آسیب وارد خواهد شد. پس حتماً در زمان خرید در قسمت مشخصات محصولات، نحوه ریمو آن را بررسی کنید.

قیمت برچسب ناخن چقدر است؟

این محصول، همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، در مدل‌ها و جنس‌های مختلفی تولیدشده است. همین‌طور نحوه استفاده آن به‌وسیله ژلیش و یا لاک ساده، می‌تواند بر روی قیمت برچسب ناخن تأثیر بگذارد. درهرصورت توجه کنید اگر می‌خواهید یک محصول مناسب و باکیفیت خریداری کنید، بهتر است نوع مناسبی از آن را تهیه نمایید. ضمن اینکه این محصول به‌طورکلی قیمت بالایی ندارد و اگر برای استفاده بر روی لاک ساده بخواهید، می‌توانید با حداقل هزینه آن را تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *