راهنمای خرید تقویت‌کننده مو

راهنمای خرید تقویت‌کننده مو

یکی از محصولات مراقبتی از موها، تقویت‌کننده مو است. این محصول با خواص و ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارد، می‌تواند سلامت موها حفظ کرده و باعث رشد مجدد آن‌ها شود. اگر نمی‌دانید‌ که باید برای موهای خود کدام تقویت‌کننده را خریداری کنید تا انتهای این مطلب همراه سیوا باشید تا بتوانید محصولی مناسب را تهیه‌ نمایید.

جنس موهای خود را مشخص کنید

قبل از خرید تقویت‌کننده‌ها، مشخص کنید که جنس موی شما چیست. در این صورت می‌توانید محصولی مناسب را برای خود داشته باشید. به‌طور مثال اگر شما موهای چربی‌دارید، باید به دنبال تقویت‌کننده‌های سبک که با پایه روغنی ساخته نشده‌اند، بروید. همین‌طور درصورتی‌که شما موهای خشکی دارید، توصیه می‌کنیم که به سراغ محصولی بروید که دارای پایه روغنی باشد.

عارضه موهای خود را مشخص کنید

تصمیم دارید برای چه عارضه‌ای از تقویت‌کننده برای موهای خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید‌ برای رشد‌ و جلوگیری از ریزش موهای خود، تقویت‌کننده خریداری کنید، در نظر بگیرید که باید ترکیبات محصول را مطالعه کنید تا این ویژگی را مشاهده کنید. همین‌طور اگر تصمیم دارید برای موخوره از تقویت‌کننده استفاده نمایید، باید به سراغ محصولاتی بروید‌ که توانایی‌ترمیم موخوره را داشته باشند.

حجم و قد موهای خود را بررسی کنید

در نظر بگیرید که شما باید بسته‌ به حجم و قد موهای خود، تقویت‌کننده خریداری کنید. در این صورت می‌توانید حجم مناسبی از تقویت‌کننده مو را تهیه نمایید. اگر موهای کوتاهی دارید، نیازی نیست که به سراغ تقویت‌کننده‌ای بروید که ۵۰۰ میلی‌لیتر حجم دارد، بلکه یک تقویت‌کننده با حجم ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلی‌لیتر برای شما کافی است.

بسته‌بندی تقویت‌کننده را فراموش نکنید

در نظر بگیرید که استفاده از کدام نوع بسته‌بندی برای شما راحت‌تر است. این محصول در انواع بسته‌بندی‌های پمپی، تیوپی و کاسه‌ای تولیدشده است که شما باید توجه کنید استفاده از کدام نوع بسته‌بندی برای شما راحت‌تر است. به‌طور مثال اگر دوست ندارید تقویت‌کننده را‌ با استفاده از کاردک به موهای خود بزنید، به شما نوع پمپی و تیوپی آن را توصیه می‌کنیم. ضمن این‌که شاید نوع کاسه آن به‌صرفه‌تر باشد. چراکه شما می‌توانید تا قطره آخر تقویت‌کننده را از ظرف کاسه‌ای شکل آن، مورداستفاده قرار دهید.

قیمت تقویت‌کننده مو چقدر است؟

تقویت‌کننده‌ها، قیمت‌های مختلفی دارند. این قیمت‌گذاری‌ها بر اساس برند تولیدکننده ایرانی و خارجی، حجم محصول و خواص و ویژگی‌ها آن، انجام‌شده است؛ اما به‌طورکلی نمی‌توان آن را جزو محصولات ارزان‌قیمت دسته‌بندی کرد و باید برای سلامت موهای خود، هزینه‌ای متوسط را در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *