راهنمای خرید تیغ اصلاح

راهنمای خرید تیغ اصلاح

اصلاح موهای زائد و صورت، یکی از کارهایی است که امکان دارد هر آقا در روز یک‌بار آن را انجام دهد. این کار نیاز به وسایلی مانند تیغ اصلاح دارد؛ اما این‌که چه تیغی را برای اصلاح صورت و موهای زائد خود انتخاب کنید، نیاز به شناخت آن دارد. شما باید بدانید که چه جنس تیغی را خریداری کنید و یا به سراغ کدام دسته تیغ‌ها بروید. سیوا در این مطلب شمارا در این زمینه یاری می‌کند. با ما همراه باشید.

انواع تیغ های اصلاح را بشناسید

به‌طورکلی دو نوع تیغ اصلاح در بازار موجود است. تیغ‌های خودتراش و تیغ‌های اصلاح مخصوص دسته تیغ. اگر تصمیم به استفاده از دسته تیغ دارید، باید تیغ آن را به‌صورت جداگانه تهیه نمایید؛ اما خودتراش‌ها به‌خودی‌خود تیغ داشته و به شما زحمت تعویض تیغ اصلاح را نمی‌دهند. البته لازم به ذکر است‌ که امکان دارد دست خود را در زمان تعویض تیغ در معرض آسیب و بریدگی قرار دهید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید از خودتراش‌ها برای اصلاح موهای زائد نیز استفاده نمایید. درصورتی‌که استفاده از دسته تیغ و تیغ اصلاح صرفاً برای اصلاح صورت مورداستفاده قرار می‌گیرد.

کدام تیغ اصلاح صورت برای من مناسب است؟

معمولاً کار با خودتراش‌ها راحت‌تر است و عموم آقایان آن را ترجیح می‌دهند. جالب است بدانید که از این محصول در دو نوع کارتریجی و ساده در بازار موجود است. در نوع کارتریجی شما می‌توانید تیغ آن را با تیغ یدک تعویض نمایید، درصورتی‌که در مدل‌ خودتراش‌های ساده، این امکان وجود ندارد و پس از چند بار استفاده که تیغ آن کند شد، باید تیغ اصلاحی جدید خریداری کنید.

کدام تیغ اصلاح را بخریم؟

اگر اصلاحی دقیق می‌خواهید، می‌توانید به سراغ خودتراش‌ها بروید. ضمن این‌که هر تعداد تیغ‌های اصلاح در آن بیش‌تر باشد، شما اصلاحی دقیقی‌تر خواهید داشت؛ اما اگر نمی‌خواهید زیاد هزینه کنید‌ و برایتان اصلاح چندان حائز اهمیت نیست، می‌توانید‌ از ژیلت‌هایی تهیه کنید‌ که بر روی خود نواری صابونی دارند و چند تیغ و یک نوار پلاستیکی ساخته‌شده‌اند. البته در نظر داشته باشید که شما نمی‌توانید تیغ اصلاح ژیلت‌ها را تعویض کنید و عملاً بعد از کند شدن باید آن‌ها را دور بی اندازید.

قیمت تیغ اصلاح ‌چقدر است؟

خودتراش‌ها معمولاً بسته به کیفیت و تعداد تیغی که دارند، از قیمت بیش‌تری برخوردار هستند. این نوع از تیغ‌های اصلاح، کارآمدترند و به شما اصلاحی دقیق‌تر تحویل می‌دهند. درصورتی‌که ژیلت‌ها در مدل‌های مختلفی تولیدشده‌اند و شما می‌توانید‌ مناسب‌ترین آن‌ها را بسته به نوع نیاز خود خریداری کنید. به‌طور مثال اگر می‌خواهید موهای زائد بدن خود را اصلاح کنید، می‌توانید از نوع سه‌تیغه و یا چهار تیغه آن تهیه کنید؛ اما در نظر داشته باشید که هر چه موهای بدن شما ضخیم‌تر باشد، کارایی این نوع از تیغ‌های اصلاح پایین می‌آید. حتی امکان دارد که پس از هر بار استفاده، کند شود و شما مجبور شوید تا تیغ اصلاحی جدید خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *