راهنمای خرید دستمال مرطوب

راهنمای خرید دستمال مرطوب

یکی از محصولات پاک‌کننده، دستمال مرطوب است. شما در زمان استفاده از این محصول نیازی به مواد شوینده و آب ندارید و می‌توانید به‌راحتی دست و صورت خود را به‌وسیله آن پاک‌کنید؛ اما در زمان خرید باید نکاتی را در نظر بگیرید که شاید تا به امروز به آن توجه نمی‌کردید. سیوا در این مطلب کلیه نکات را به شما خواهد گفت تا محصولی مناسب را خریداری کنید.

جنس دستمال مرطوب را بررسی کنید

جنس‌های‌ مختلفی از این محصول در بازار موجود است و توسط برندهای مختلف ایرانی و خارجی تولید‌شده است. بهتر است در زمان خرید به این نکته توجه کنید که جنس آن، می‌تواند روی لطافت و نرمی پوست شما تأثیر بگذارد. ما به شما توصیه می‌کنیم که محصولی را خریداری کنید که از جنس پنبه باشد. هر چه درصد پنبه به‌کاررفته در ساخت آن بیش‌تر باشد، شما دستمالی نرم و لطیف‌تر خواهید داشت.

به ترکیبات دستمال مرطوب دقت کنید

در ترکیبات دستمال مرطوب، امکان دارد ‌که از الکل استفاده شود. توجه کنید که اگر برای استفاده دست و صورت از این محصول می‌خواهید، حتماً نوع فاقد الکل آن را تهیه کنید. الکل می‌تواند باعث خشکی پوست شما شود. همین‌طور اگر پوستی خشک دارید، بهتر است به سراغ دستمال مرطوبی بروید که دارای گلیسیرین باشد. گلیسیرین می‌تواند از پوست شمارا نرم کند و از حالت خشکی آن جلوگیری کند. همین‌طور اگر می‌خواهید به‌عنوان یک تمیزکننده از آن استفاده کنید، حتماً ترکیبات آن را چک کنید که دارای مواد شوینده باشد. ضمن این‌که اگر می‌خواهید از دستمال مرطوب برای پاک کردن مواد آرایشی از روی صورت خود استفاده کنید، توجه کنید که دستمالی را خریداری کنید که دارای سالیسیک اسید باشد.

به سن مصرف‌کننده دقت کنید

در زمان خرید توجه کنید که می‌خواهید دستمال مرطوب را برای چه فردی و باسنی خریداری کنید. این محصول بر اساس رده سنی کودک، خردسال و بزرگسال تولیدشده است که هرکدام دارای ویژگی‌های متناسب باپوست هر رده سنی می‌باشد. حتماً در زمان خرید توجه کنید که شخص مصرف‌کننده چه سنی دارد تا محصولی مناسب را برای او تهیه نمایید.

از خرید دستمال حساسیت‌زا خودداری کنید

امکان دارد که در بعضی از محصولات از موادی استفاده شود که پوست شما به آن حساسیت داشته باشد. حتماً قبل از آن‌که به‌طور کامل ناحیه موردنظر خود را با دستمال مرطوب پاک‌کنید، آن را به روی قسمتی از پوست خود تست کنید تا درصورتی‌که شاهد التهاب و قرمزی بودید، از استفاده مجدد آن خودداری کنید.

بسته‌بندی مناسب را انتخاب کنید

دستمال مرطوب در بسته‌بندی‌های ۲۰، ۵۰، ۶۴، ۷۰، ۷۲، ۱۲۰، ۱۹۲ و ۲۴۰ عددی تولید می‌شود. در نظر بگیرید که چه مقدار از این محصول را ‌استفاده می‌کنید تا تعداد مناسبی از آن را خریداری کنید.

رایحه دلخواه خود را خریداری کنید

این محصول در رایحه‌های متفاوتی تولیدشده است. در نظر بگیرید که کدام رایحه را دوست دارید. بهتر است به سراغ رایحه‌ای بروید که باسلیقه شما هم‌خوانی دارد. تا در زمان استفاده از بوی خوش آن لذت ببرید. چراکه امکان دارد پس از استفاده، رایحه دستمال تا چند ساعت بر روی پوست شما بماند.

قیمت دستمال مرطوب در بازار چقدر است؟

این محصول بسته به تعدادی که در هر بسته‌بندی دارد، قیمت متفاوتی دارد. ضمن این‌که برند تولیدکننده (ایرانی و خارجی) می‌تواند روی قیمت آن تأثیر بگذارد؛ اما به‌طورکلی جزو محصولات بهداشتی گران‌قیمت نیست و با در نظر گرفتن بودجه خود می‌توانید نوع مناسبی از آن را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *