راهنمای خرید رنگ ابرو

راهنمای خرید رنگ ابرو

یکی از اجزای اصلی چهره که به‌شدت به چشم می‌آید، ابروها هستند. شما می‌توانید با خرید رنگ ابرو، به آن‌ها حال و هوای دیگری بدهید و متناسب بارنگ مویی که دارید، آن‌ها را هماهنگ کنید؛ اما در نظر بگیرید که در زمان خرید این محصول باید به نکاتی توجه کنید که سیوا در این مطلب یک‌به‌یک آن‌ها را به شما خواهد گفت.

به رنگ پوست خود دقت کنید.

توجه کنید که باید رنگ ابرو را متناسب بارنگ پوست خود انتخاب کنید. نباید ابروها خیلی تیره‌تر با روشن‌تر از رنگ پوست شما باشند. همین‌طور بهتر است که مناسب با تناژ پوستی خود، یکرنگ انتخاب کنید.

به تفاوت رنگ ابرو و رنگ مو توجه کنید

بر اساس مد و زیبایی، ابروها باید تنها دو درجه از رنگ مو روشن‌تر باشند. پس در نظر داشته باشید که در زمان خرید رنگ ابرو، باید دو درجه از رنگ موهای شما روشن‌تر باشد.

به‌عکس های چاپ‌شده بر روی جلد رنگ ابرو توجه نکنید

عکس‌هایی که بر روی جلد محصول چاپ‌شده‌اند، اعتنا نکنید. این عکس‌ها امکان دارد که پایه رنگ متفاوتی از شما داشته باشند و درنهایت وقتی رنگ را از روی ابروهای خود پاک کردید، هیچ شباهتی به تصاویر درج‌شده بر روی جعبه محصول نداشته باشد.

قلم مناسبی را تهیه کنید

ابروها، عضو ظریفی از صورت هستند که در بعضی افراد امکان دارد پرپشت باشند، در بعضی افراد کم‌پشت؛ اما در زمان رنگ زدن به ابروها، توجه کنید که باید قلم مخصوص آن را تهیه کنید. چراکه رنگ به‌درستی به موهای ابرو بخورد. در غیر این صورت ممکن است پس از پاک کردن رنگ از ابروها، هر تار، یک رنگ داشته باشد.

مدت‌زمان رنگ دهی رنگ ابرو را چک کنید

در بعضی از محصولات، مدت‌زمانی برای رنگ دهی مشخص‌شده است. حتماً توجه کنید که در زمان استفاده این مدت را اعمال کنید. چراکه امکان دارد در صورت زودتر پاک کردن رنگ از روی ابروها، موهای ابرو به کاملی رنگ نگرفته باشند و یا دیرتر پاک کردن آن می‌تواند به‌سلامت ابروها ضربه بزند.

به ترکیبات رنگ ابرو دقت کنید

حتماً از برندی معتبر، رنگ ابرو را خریداری کنید تا پس از استفاده دچار التهابات پوستی، خارش، قرمزی و یا ریزش ابرو نشوید. آمونیاک زیاد در این محصول می‌تواند به‌سلامت ابروهای شما آسیب بزند. پس از خرید محصولات بی‌کیفیت و گمنام به‌شدت خودداری کنید.

قیمت رنگ ابرو در بازار چقدر است؟

این محصول بسته به برندی که آن را تولید‌ کرده است، قیمت‌های متفاوتی دارد؛ اما به‌طورکلی جزو محصولات گران‌قیمت آرایشی نیست. البته توجه کنید که از برندی معتبر آن را تهیه کنید تا به موهای ابروی شما آسیبی وارد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *