راهنمای خرید رول ضد عرق

راهنمای خرید رول ضد عرق

اگر به بهداشت و تمیزی بدن خود خیلی اهمیت می‌دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از رول ضد عرق استفاده کنید. این محصول در رایحه‌های مختلف تولیدشده است باید توجه کنید که‌ نوع مناسبی از آن را خریداری کنید. سیوا در این مطلب شمارا یاری خواهد کرد.

کدام نوع رول ضد عرق برای من مناسب است؟

از رول ضد تعریق و یا مام‌های زیر بغل، انواع مختلفی در بازار موجود می‌باشد که بهتر است همه آن‌ها را بشناسید. یکی از مدل‌های رایج این محصول، صابونی است. این مام زیر بغل، محتوایی کاملاً جامد داشته و می‌تواند برای مدت‌زمانی طولانی مانع از تعریق بدن شما شود. اگر به دنبال یک محصول هستید که تا حد زیادی بتواند از تعریق بدن شما جلوگیری کند، ما به شما رول‌های ضد عرق صابونی را پیشنهاد می‌دهیم؛ اما اگر دوست ندارید که ما زیر بغل شما خشک باشد و ترجیح می‌دهید که کمی رطوبت را در زمان استفاده، احساس کنید، می‌توانید به سراغ نوع مایع آن بروید. این نوع از مام‌های زیر بغل در دو مدل ژل و مایع تولیدشده‌اند. البته لازم به ذکر است که در مدل‌های ژل‌مانند این محصول، خاصیت ضد تعریق از مدل‌های مایع آن بیش‌تر است.

به میزان تعریق بدن خود توجه کنید

حتماً در زمان خرید رول ضد عرق ، به میزان تعریق بدن خود توجه نمایید. اگر جزو افرادی هستید که تعریق بدنتان زیاد است، بهتر است نوع صابونی آن را خریداری کنید؛ اما اگر جزو افرادی هستید که میزان تعریق زیر بغلتان کم می‌باشد، می‌توانید از مدل‌های مایع و یا ژل آن تهیه نمایید.

به ترکیبات محصول توجه کنید

حتماً از نوع مام رولی استفاده کنید که فاقد الکل است. اگر می‌خواهید از عدم وجود الکل، اطمینان خاطر کسب کنید، حتماً ترکیبات آن را از روی محصول مطالعه کنید. وجود الکل می‌تواند باعث سوزش، خارش و یا التهابات پوستی شود.

محصولی معتبر و بهداشتی تهیه کنید

در نظر بگیرید که مام رول‌ها، مستقیم باپوست زیر بغل شما در تماس هستند. پوست این ناحیه نازک بوده و درصورتی‌که از محصولی بی‌کیفیت خریداری کنید، می‌تواند برای غدد لنف شما مشکل ایجاد کند. ضمن اینکه بهتر است از برندی شناخته‌شده این محصول را تهیه نمایید تا از کیفیت و مرغوبیت آن اطمینان خاطر داشته باشید.

قیمت مام رول ضد تعریق در بازار چقدر است؟

ازآنجایی‌که برندهای مختلفی این محصول را تولید کرده‌اند، بهتر است به سراغ برندی شناخته‌شده بروید تا کیفیت و مرغوبیت کالا، تأییدشده باشد. هرگز به سراغ ‌مام رول ارزان‌قیمت نروید. چراکه امکان دارد دارای الکل و یا مواد حساسیت‌زا باشد که می‌تواند برای سلامت پوست شمارا به خطر بی اندازد. بهتر است در زمان خرید مام رول خساست به خرج ندهید؛ اما لازم به ذکر است که به‌طورکلی قیمت بالایی ندارد و می‌توانید با هزینه‌ای معقول یک رول ضد عرق برای خود خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *