راهنمای خرید رژ لب مدادی

راهنمای خرید رژ لب مدادی

لب‌ها، یکی از بخش‌های اصلی میکاپ صورت به شمار می‌آیند که برای زیباتر شدن آن‌ها می‌توانید از رژلب استفاده کنید. ما به شما رژ لب مدادی را پیشنهاد می‌دهیم. این محصول بادوام بالایی که دارد می‌تواند برای مدت‌زمانی طولانی، بر روی لب‌های شما ثابت بماند و ظاهر اولیه خود را از دست ندهند. درصورتی‌که تصمیم به خرید این نوع رژ لب رادارید، با سیوا همراه باشید تا محصول آرایشی مناسبی را خریداری کنید.

رنگ مناسب را انتخاب کنید

بهتر است‌ از خرید رنگ رژلب که تفاوت زیادی بارنگ پوست صورت شما دارد، خودداری کنید. استفاده از رنگ نامناسب می‌تواند میکاپ شمارا آشفته نشان دهد. همین امر می‌تواند نه‌تنها شمارا زیباتر نکند، بلکه در چشم هر بیننده، شلخته نیز به نظر بیایید. همین‌طور باید توجه کنید که چه سبک میکاپی دارید.‌ درصورتی‌که به سایه‌های اسموکی عادت دارید، ما به شما رژ لب مدادی بارنگ‌های نود و خنثی و کم‌رنگ را پیشنهاد می‌دهیم؛ اما اگر فقط به کشیدن یک خط چشم‌ و ریمل اکتفا می‌کنید، می‌توانید رنگ‌های جیغ و پررنگ مانند قرمز را انتخاب کنید؛ اما توجه کنید که باید هردوی این‌ها به‌صورت و تناژ پوستی شما بیاید و با آن هماهنگ باشد.

از خرید رژلب‌ خشک خودداری کنید

لب‌ها، پوستی حساس دارند که در صورت استفاده از رژ لب مدادی خشک، می‌توانند پوسته‌پوسته شوند و به لب‌های شما آسیب وارد شود. امکان دارد که زخم و ملتهب شوند. توجه کنید که در زمان خرید حتماً از میزان چربی آن مطمئن شوید. باید به‌طوری باشد که بر روی لب‌های شما پوسته‌پوسته نشود و یا به‌قدری چرب نباشد که در مدت‌زمان کوتاهی از رو لب‌ها پاک شوند.

اگر رژ لب ماندگار می‌خواهید، محصول مناسب را انتخاب کنید.

در بعضی از برندها، رژ لب مدادی در نوع بادوام و اصطلاحاً ۲۴ ساعته تولیدشده است. حتماً در زمان خرید به این نکته توجه کنید که برای استفاده ۲۴ ساعته مناسب هست یا نه. ضمن اینکه بهتر است برای دوام بیش‌تر رژ لب از نوع مایع آن استفاده کنید.

به ترکیبات رژ لب دقت کنید

از خرید رژ لب که محتویات و ترکیبات آن برای شما ناآشنا است، خودداری کنید. همین‌طور در نظر بگیرید‌ که امکان دارد به یکی از اجزای ترکیبات آن حساسیت داشته باشید و این می‌تواند به‌سلامت لب‌های شما آسیب وارد کند.

به جنس چوب رژ لب مدادی دقت کنید

رژ لب مدادی، به‌وسیله تراش نوک‌تیز می‌شود. توجه کنید که جنس چوب آن، نرم باشد. همین‌طور در زمان تراش کردن، خورد نشود و یا تیزی ایجاد نکند. دقت کنید که آن‌قدر سفت نباشد که در زمان تراش کردن سر رژ لب، به مغز رژ لب آسیب وارد شود.

رژ لب را تست کنید

شما باید در زمان خرید‌ رژ لب مدادی، حتماً آن را تست کنید. در غیر این صورت از خرید لوازم‌آرایشی که امکان تست آن وجود ندارد، اجتناب کنید. شما باید میزان چربی و همین‌طور رنگ آن را بر روی پوست خود امتحان کنید تا بتوانید خرید مناسبی داشته باشید.

قیمت رژ لب مدادی چقدر است؟

رژلب‌ها، جزو لوازم‌آرایشی هستند که توسط برندهای مختلفی تولیدشده است. توجه کنید که در زمان خرید به سراغ یک برند ثابت‌شده بروید و از خرید‌ رژلب‌هایی که بی‌نام‌ونشان هستند، دور کنید. ضمن اینکه کیفیت و مرغوبیت این محصول، تأثیر مستقیمی بر روی قیمت آن دارد. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم سلامت لب‌های خود را به خطر نیندازید و در زمان خرید خساست را کنار بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *