راهنمای خرید رژ گونه

راهنمای خرید رژ گونه

یکی از معیارهای زیبایی میکاپ صورت، گونه‌ها هستند که برای بیش‌تر نشان دادن آن‌ها، از رژ گونه استفاده می‌شود. این محصول آرایشی، در مدل‌های مختلفی تولیدشده است که در زمان خرید امکان دارد سردرگم شوید؛ اما سیوا اینجا است تا شمارا برای انتخاب و تهیه یک محصول آرایشی مناسب یاری نماید. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

رنگ مناسب را انتخاب کنید.

توجه کنید که رژ گونه باید با تناژ پوستی شما هماهنگ باشد. همین‌طور باید رنگ آن با سبک میکاپ شما، هم‌خوانی داشته باشد. در غیر این صورت ظاهری غیرطبیعی و نازیبا به‌صورت و میکاپ شما خواهد داد. در نظر بگیرید که در زمان خرید این محصول آرایشی، رنگ مناسبی از آن را انتخاب کنید.

رژ گونه را بر اساس نوع پوستتان بخرید

در زمان خرید محصول نام‌برده شده، در نظر بگیرید که جنس و نوع پوست شما چیست؟ اگر جزو افرادی هستید که پوستی خشک دارید، می‌توانید از رژ گونه‌های کرمی خریداری نمایید؛ اما اگر پوستی چرب دارید، به شما نوع پودری آن را توصیه می‌کنیم تا پس از استفاده به روی صورت شما ثابت بماند و اصطلاحاً حرکت نکند.

رژ گونه را با قلم‌مو مناسب بخرید

رژ گونه باید با قلم مخصوص مورداستفاده قرار بگیرد. توجه کنید اگر رژ گونه‌ای که خریداری کرده‌اید، از نوع پودری است، باید قلم بادبزنی نیز تهیه نمایید. توجه کنید که از خرید محصولی که قلم‌مو با موهای بلند است، به‌شدت اجتناب کنید. ضمن این‌که به دنبال محصول آرایشی باشید که با خود قلم‌مو مناسب داشته باشد تا از خرید یک‌قلم مو مجزا با هزینه‌ای مجزا در امان بمانید.

رژ گونه تکی بخریم یا پالتی؟

معمولاً رژ گونه در دو مدل پالتی و تکی در بازار موجود می‌باشد. باید توجه کنید اگر به دنبال تنوع در این محصول هستید، می‌توانید از نوع پالتی آن تهیه کنید؛ اما اگر به‌طورکلی یک سبک میکاپ دارید، می‌توانید نوع تک‌رنگ آن را خریداری نمایید. البته لازم به ذکر است که در نوع پالتی معمولاً شما شاهد سه رنگ یا دورنگ در یک تناژ رنگی خواهید بود. حتماً در زمان خرید به رنگ‌های نوع پالتی این محصول توجه نمایید. ضمن این‌که اگر یک میکاپ کار حرفه‌ای هستید و آن را برای استفاده به‌عنوان ابزار کاری می‌خواهید، باید توجه کنید که می‌توانید از نوع پالت‌های بزرگ که چندین رنگ را در خود جای‌داده‌اند، تهیه نمایید.

به تاریخ انقضای محصول توجه کنید

کلیه محصولات آرایشی؛ دارای تاریخ انقضا هستند. درصورتی‌که تاریخ انقضای آن سررسیده باشد، امکان دارد پوست شمارا دچار لک و جوش کند. حتماً در زمان خرید به تاریخ انقضای محصول توجه نمایید.

رژ گونه مات یا براق؟

محصول نام‌برده شده در دو نوع مات و براق تولیدشده است. توجه کنید که کدام نوع آن با سبک میکاپ شما هماهنگ‌تر است. اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید گونه‌های خود را برجسته‌تر نشان دهید، بهتر از نوع براق این محصول تهیه کنید، اما اگر صرفاً می‌خواهید گونه‌های خود را از بی‌روحی دربیاورید، می‌توانید از نوع مات آن خریداری کنید.

قیمت رژ گونه چقدر است؟

این محصول بسته به برند‌ تولیدکننده و تک‌رنگ و پالتی بودن، قیمت‌های مختلفی در بازار دارد. حتماً قبل از خرید مشخص کنید که چه نوعی از آن را می‌خواهید تا در زمان خرید دچار سردرگمی نشوید. همین‌طور به سراغ برندهای معتبر بروید تا از استاندارد بودن محصول آرایشی خود اطمینان خاطر داشته باشید. استفاده از رژ گونه نامناسب می‌تواند به‌سلامت پوست شما آسیب وارد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *