راهنمای خرید سایه ابرو

راهنمای خرید سایه ابرو

اگر به دنبال محصول آرایشی هستید که نواقص و کم‌پشتی ابروهای خود را پوشش دهید، به شما سایه ابرو را پیشنهاد می‌دهیم. این محصول آرایشی، با تنوع بسیار زیاد در رنگ‌بندی، برای هر سلیقه‌ای مناسب است؛ اما قطعاً به علت وجود مارک‌ها و برندهای مختلف در بازار، شما در زمان خرید سردرگم خواهید شد. به همین خاطر سیوا در این مطلب کلیه نکات حائز اهمیت را به شما خواهد گفت.

رنگ مناسب پوست را خریداری کنید

توجه کنید که سایه ابرو نباید تفاوت رنگ خیلی فاحشی بارنگ پوست و همین‌طور رنگ موهای شما داشته باشد. از خرید محصول آرایشی که ابروهای شما مصنوعی و نازیبا می‌کند، به‌شدت خودداری کنید. چراکه نه‌تنها صورت شمارا زیباتر نمی‌کند، بلکه باعث آشفته نشان دادن میکاپ شما نیز می‌شود.

به بافت سایه ابرو توجه کنید

سایه ابرو باید بافتی نرم و سبک داشته باشد. در غیر این صورت می‌تواند باعث ریزش ابروهای شما شود. تو جه کنید که حتماً در زمان خرید، بافت این محصول را‌ بررسی کنید تا خرید خود پشیمان نشوید.

ترکیبات محصول را چک کنید

در نظر بگیرید که در زمان خرید سایه ابرو، باید ترکیبات آن را چک کنید. چراکه امکان دارد از ماده‌ای در ساخت آن استفاده‌شده باشد که باپوست شما سازگار نباشد و باعث ایجاد التهابات پوستی و یا خارش و سوزش شود. همین‌طور امکان دارد که وارد چشم شما شود و حساسیت‌های چشمی نیز ایجاد کند. حتماً پس از استفاده اگر دچار خارش و یا سوزش شدید، آن را به‌سرعت از ابروهای خود پاک‌کنید و دیگر آن را به ابروهای خود نزنید.

به میزان چسبندگی و ماندگاری سایه ابرو توجه کنید

در نظر داشته باشید که یک سایه ابرو استاندارد، باید میزان چسبندگی مناسبی را بر روی ابروهای شما داشته باشد و پس از استفاده اصطلاحاً نریزد. همین‌طور ماندگاری این محصول باید مناسب باشد تا شما بتوانید برای مدتی طولانی آن را بر روی ابروهای خود داشته باشد.

سایه ابرو تک‌رنگ یا پالتی بخریم؟

اگر جزو افرادی هستید که همیشه یکرنگ مو و یک سبک میکاپ دارید، می‌توانید از نوع تک‌رنگ این محصول خریداری کنید. در غیر این صورت به شما پیشنهاد می‌دهیم که از نوع پالتی آن تهیه نمایید. درهرصورت نوع پالتی آن، برای شما مقرون‌به‌صرفه تر است چراکه با یک هزینه صاحب چندرنگ سایه ابرو می‌شوید.

به نوع قلم‌موی محصول توجه کنید

حتماً به سراغ محصولی بروید که داخل بسته‌بندی خود، قلم‌موی مناسبی داشته باشد. در غیر این صورت شما باید هزینه‌ای جداگانه برای خرید قلم‌موی مناسب صرف نمایید. همین‌طور باید قلم‌موی داخل بسته‌بندی این محصول، دارای سری کج و با موهای کوتاه و اندازه باشد تا در زمان استفاده دقت کافی را به شما بدهد. در این صورت می‌توانید ابروهای خود را تمیزتر سایه بزنید.

قیمت سایه ابرو چقدر است؟

سایه ابرو بسته به برند تولیدکننده، قیمت‌های مختلفی در بازار دارد؛ اما نباید به سراغ محصولات ارزان‌قیمت بروید چراکه از کیفیت کافی و لازم برخوردار نیستند و می‌توانند موجب ریزش ابروهای شما شوند. در نظر داشته باشید که باید از قیمت آن صرفه نظر کنید و محصولی مناسب را برای ابروهای خود خریداری نمایید. هم‌چنین به شما توصیه می‌کنیم با خرید سایه ابروی ارزان‌قیمت، گمنام و بی‌نام‌ونشان، سلامت ابروهای خود را به خطر نیندازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *