راهنمای خرید لوازم مراقبت بعد از اپیلاسیون

راهنمای خرید لوازم مراقبت بعد از اپیلاسیون

بعد از اپیلاسیون و انجام وکس صورت، شما به لوازم مراقبت بعد از اپیلاسیون نیاز دارید. این لوازم، به شما کمک می‌کنند تا از التهابات پوستی کاسته شود و قرمزی پوست را از بین ببرد؛ اما باید در زمان خرید، یک سری نکات را مدنظر قرار دهید تا لوازم مناسبی را خریداری کنید. سیوا در این مطلب شمارا برای خرید این لوازم یاری می‌کند. با ما همراه باشید.

نوع پوست خود را بشناسید

حتماً توجه کنید که نوع پوست شما چیست. در این صورت می‌توانید لوازم مراقبت بعد از اپیلاسیون مناسب را خریداری کنید. باید بدانید که اگر پوست شما چرب است، استفاده از لوازم مراقبتی چرب، ممکن است التهابات پوستی شمارا افزایش دهد؛ و یا اگر پوستی خشک دارید، باید بدانید که به سراغ محصولات با پایه روغنی بروید تا از خارش و قرمزی پوست شما بکاهد.

پوست شما پس از اپیلاسیون دچار چه عارضه‌ای می‌شود؟

در نظر بگیرید که پس از اپیلاسیون‌ و یا وکس صورت، پوست شما دچار چه واکنشی می‌شود. به‌طور مثال اگر پوست شما ملتهب و قرمز می‌شود، به شما توصیه می‌کنید که از روغن‌های بعد از اپیلاسیون و یا ماسک‌های بعد از وکس صورت استفاده کنید. در این صورت علاوه بر رفع قرمزی و التهاب، چسبندگی موم و وکس هم از پوست شما پاک می‌شود؛

اما اگر جزو افرادی هستید که پس از هر بار اپیلاسیون و وکس صورت، پوست شما دچار جوش می‌شود، بهتر است به سراغ ماسک‌های صورت ضد جوش برای وکس صورت و همین‌طور لوسیون های ضد جوش برای بدن بروید.

نوع مناسبی از لوازم مراقبت بعد از اپیلاسیون را انتخاب کنید

در نظر بگیرید‌ که در زمان خرید باید به سراغ محصولات مراقبتی مناسب و همین‌طور سازگار باپوست خود بروید. این محصول‌ در انواع مختلفی مانند ژل، کرم، لوسیون، روغن، ماسک و … تولیدشده است که با در نظر گرفتن ویژگی و خاصیت ‌هرکدام، باید نوع مناسب آن را که باپوست صورت و بدن شما و همین‌طور با نوع عارضه پوستی شما، باید آن را خریداری کنید. توجه داشته باشید که باید پس از خرید، از محصول خود راضی باشید و کاملاً باپوست شما سازگار باشد.

مقدار مناسب را خریداری کنید

در نظر بگیرید که در هر بار استفاده از لوازم مراقبتی، چه مقدار از آن را مورد مصرف قرار می‌دهید. در این صورت باید به سراغ حجمی متناسب بروید تا ازنظر هزینه برای شما مقرون‌به‌صرفه باشد. همین‌طور مجبور نباشید در فواصل کوتاه اقدام به خرید آن نمایید.

قیمت لوازم مراقبت بعد از اپیلاسیون چقدر است؟

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، این محصول در ترکیبات مختلف و بسته‌بندی‌های متنوع تولیدشده است. باید بدانید که هرکدام این مسائل و همین‌طور برند تولیدکننده، می‌توانند بر روی قیمت لوازم مراقبتی تأثیر بگذارند؛ اما اگر به دنبال یک محصول کم‌حجم باشید، می‌توانید با حداقل هزینه آن را خریداری نمایید. درهرصورت توجه کنید که باید ترکیبات و ساختار محصول، کاملاً باپوست‌ شما سازگار باشد. در غیر این صورت نه‌تنها التهابات و قرمزی‌های پوست شما از بین نمی‌برد، بلکه می‌تواند آسیب‌های دیگر مانند خارش را برای آن ایجاد نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *