راهنمای خرید ماشین اصلاح موی سر

راهنمای خرید ماشین اصلاح موی سر

یکی از لوازم و وسایلی که امروزه بسیار مورداستفاده آرایشگران قرار می‌گیرد، ماشین اصلاح موی سر است. این محصول توانسته به‌سرعت کوتاهی و مرتب کردن موها سرعت بخشد و با ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که دارد، مورداستفاده شخصی هم قرار بگیرد. اگر در زمان خرید ماشین اصلاح، بین مدل‌های مختلف سردرگم مانده‌اید، با سیوا همراه باشید تا اطلاعات کافی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهد.

بودجه خود را مشخص کنید

در زمان خرید ماشین اصلاح سر، حتماً باید مقدار بودجه خود را مشخص کنید. از این ماشین اصلاح، به‌قدری تنوع در مدل و قیمت وجود دارد که عدم تعیین بودجه از پیش، می‌تواند شرایط سردرگمی را برای شما در زمان خرید ایجاد کند. به همین خاطر به شما توصیه می‌کنیم که حتماً بودجه خود را از پیش مشخص کنید.

ماشین اصلاح ضد آب بخریم؟

مسلماً ضد آب بودن محصول، بر قیمت آن می‌افزاید. اگر تصمیم دارید از ماشین اصلاح در داخل حمام برای اصلاح صورت خود استفاده کنید، حتماً نوع ضد آب آن را خریداری کنید. در غیر این صورت هیچ الزامی برای خرید یک ماشین اصلاح ضد آب وجود ندارد. ضمن این‌که شاید شما از خرید این محصول تصمیم داشته باشد که موهای مشتری خود را اصلاح کنید؛ که در این صورت نیز به مدل ضد آب احتیاجی ندارید.

ماشین اصلاح مو شارژی یا برقی بخریم؟

ماشین‌های اصلاح مو، در دو نوع برقی و شارژی تولیدشده است. در نظر بگیرید‌ که اگر پریز برق به شما دور است و اتصال ماشین اصلاح به برق برای شما دشوار است، به سراغ نوع شارژی آن بروید؛ اما به‌طورکلی، این محصول در نوع برقی خود، قدرت موتور بیش‌تری داشته و می‌تواند به عمل اصلاح موی سروصورت سرعت بخشد.

طول سیم را در نظر بگیرید

اگر به سراغ یک ماشین اصلاح برقی رفتید، توجه کنید که طول سیم آن چقدر است. طول سیم ماشین اصلاح نباید به‌قدری بلند باشد که در زمان استفاده از آن، برای شما آزاردهنده باشد. همین‌طور نباید به‌قدری کوتاه باشد که شما به چندین سیم سیار نیاز داشته باشید. ما به شما توصیه می‌کنیم که بهترین مقدار طول سیم، یک الی یک و نیم متر است.

مقدار شارژ دهی و شارژ شدن ماشین اصلاح را بررسی کنید

اگر دوست دارید که یک ماشین اصلاح شارژی خریداری کنید، حتماً مدت‌زمان شارژ شدن و شارژ دهی ماشین را بررسی کنید. به‌طورمعمول هر ماشین اصلاح بین ۶ تا ۸ ساعت زمان می‌برد تا به‌صورت کامل شارژ شود؛ اما مدت‌زمان شارژ دهی، کاملاً به مدل و همین‌طور برند سازنده بستگی دارد که توصیه می‌کنیم قبل از خرید محصول، آن را موردبررسی قرار دهید.

ماشین اصلاح با طراحی ارگونومیک بخرید

حتماً در زمان خرید محصول، ماشین اصلاح را در دست بگیرید تا از خوش‌دست بودن آن اطمینان خاطر کسب کنید. در نظر بگیرید که باید ماشین اصلاح به‌راحتی در دست شما قرار بگیرد و اصطلاحاً طراحی ارگونومیک داشته باشد. همین‌طور جنس بدنه نباید به‌گونه‌ای باشد که مدام از دست شما لیز بخورد و یا وزن ماشین نباید به‌قدری زیاد باشد که دست شما در زمان کار کردن با آن خسته شود.

تعداد شانه‌ها و سری‌ها را چک کنید

ماشین‌های اصلاح، این قابلیت رادارند تا به شما اجازه دهند، با نصب شانه‌های مختلف با اندازه‌های متفاوت، موهای سروصورت را به هر مقدار که می‌خواهید اصلاح نمایید. توجه کنید که محصولی که انتخاب کرده‌اید، شانه‌های مناسب و مدنظر شمارا داشته باشد. در غیر این صورت مجبور خواهید بود هزینه‌ای جداگانه برای خرید شانه‌های صرف نمایید.

قیمت ماشین اصلاح مو در بازار چقدر است؟

یکی از اصلی‌ترین معیارهای قیمت‌گذاری این محصول، برند سازنده آن می‌باشد. حتماً پیش از خرید، همان‌طور که گفتیم، بودجه خود را مشخص کنید. ضمن این‌که توجه کنید شارژی و یا برقی بودن ماشین اصلاح، بر روی قیمت آن تأثیر می‌گذارد. البته اگر بخواهیم از دیگر عوامل قیمت‌گذاری این محصول نام ببریم، باید به تعداد شانه‌ها و سری‌ها، مدت‌زمان شارژ دهی، توان موتور و… اشاره‌کنیم. به‌طورکلی جزو محصولات ارزان‌قیمت نبوده و باید حتماً بودجه خود را از پیش مشخص کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *