راهنمای خرید مداد ابرو

راهنمای خرید مداد ابرو

یکی از لوازم‌آرایشی که می‌تواند نواقص و قسمت‌های کم‌پشت ابرو را پوشش دهد، مداد ابرو است. این محصول بی‌نظیر آرایشی، می‌تواند قسمت‌های کم‌پشت ابروهای شمارا پوشش دهد و به‌اصطلاح آن‌ها را پر کند. همین‌طور می‌توانید با استفاده از این مداد، به ابروهای خود فرم دهید و آن‌ها را از بی‌حالتی خارج کنید؛ اما باید بدانید که در زمان خرید مداد ابرو، باید نکات ریزی را در نظر بگیرید که سیوا آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

رنگ مناسب را انتخاب کنید.

توجه کنید که در زمان خرید، باید رنگ مناسبی از مداد را برای ابروهای خود انتخاب کنید. سعی کنید که در زمان خرید حتماً به رنگ موها و زمینه ابروهای خود دقت کنید. از خرید رنگ‌هایی که اختلاف فاحشی بارنگ موها، رنگ پوست و همین‌طور رنگ ابروهای شما دارند به‌شدت خودداری کنید. چراکه صورت شما مصنوعی و نازیبا نشان خواهد داد. به‌طورمعمول مناسب‌ترین رنگ برای مداد ابرو، یک تا دو درجه روشن‌تر رنگ موهای می‌باشد. البته درزمانی که رنگ موهای شما مشکی و یا مشکی پرکلاغی نباشد.

از خرید مداد ابروی چرب اجتناب کنید

حتماً به سراغ‌ مدادی بروید که چرب نباشد اما مغز آن نرمی لازم را داشته باشد. درصورتی‌که مداد چرب باشد، می‌تواند باعث ریزش ابروهای شما شود. همین‌طور خشک بودن بیش‌ازاندازه مغز مداد، می‌تواند پوست شمارا زخم کند و یا باعث خشکی پوست شما شود.

مداد ابرو با فرچه خریداری کنید.

معمولاً در قسمت انتهایی و یا بر روی درب مداد، فرچه‌ای تعبیه‌شده است که به شما کمک می‌کند تا پس از کشیدن مداد در داخل ابرو، آن را به‌وسیله فرچه پخش‌کنید و ظاهری یکدست به آن بدهید. توجه کنید که شما در زمان استفاده از این مداد، قطعاً به یک فرچه نیاز دارید. چراکه در زمان کشیدن آن به داخل ابرو، نمی‌توانید به‌طور یکدست و بی‌نقص آن را پخش‌کنید و فرچه به شما کمک می‌کند تا ابروهایی ‌طبیعی‌تر داشته باشید. ضمن این‌که اگر مدادی را بدون فرچه تهیه کنید، باید هزینه‌ای جداگانه را برای خرید فرچه ابرو صرف نمایید که این اصلاً مقرون‌به‌صرفه نیست.

مداد ابرو را قبل از خرید تست کنید

در زمان خرید این مداد آرایشی، به سراغ نوعی بروید که امکان تست را به شما بدهد. توجه کنید که شما باید نرمی مغز مداد و همین‌طور میزان چربی آن را بررسی کنید. از خرید مدادهای آرایشی که به شما اجازه تست نمی‌دهند، اجتناب کنید.

از برندی شناخته‌شده خرید کنید

مداد ابرو، جزو محصولات آرایشی است که عدم استاندارد بودن آن می‌تواند منجر به ریزش ابرو و شاید کچلی ابروهای شما شود. توجه کنید که در زمان خرید به سراغ برندهای ناشناخته نروید و حدالمقدور محصولی استاندارد را تهیه کنید.

قیمت مداد ابرو چقدر است؟

این محصول، بر اساس برند تولیدکننده، قیمت‌گذاری‌های مختلفی دارد؛ اما ازآنجایی‌که عدم خرید یک مداد مناسب می‌تواند آسیب جدی به ابروها وارد کند، به شما پیشنهاد می‌دهیم که مدادهای ارزان‌قیمت را فراموش کنید و بسته به نیازی که دارید، مداد ابرویی مناسب را خریداری نمایید؛ اما به‌طورکلی باید بگوییم که جزو محصولات گران‌قیمت نیست و می‌توانید با هزینه‌ای معقول آن را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *