راهنمای خرید مداد لب

راهنمای خرید مداد لب

اگر تصمیم دارید که از پخش شدن رژ لب، در اطراف لبتان جلوگیری کنید، ما به شما استفاده از مداد لب را پیشنهاد می‌دهیم. این محصول آرایشی، دارای ویژگی‌های جذابی است که شاید تا به امروز به آن توجهی نکرده‌اید. به همین خاطر سیوا در این مطلب شمارا برای خرید و جمع‌آوری اطلاعات در مورد این محصول آرایشی یاری می‌کند.

مزایای استفاده از مداد لب در میکاپ

شما می‌توانید‌ برای جلوگیری از پخش شدن‌ رژ لب از مداد لب استفاده نمایید. شما با استفاده از محصول آرایشی، خطی به دور لب خود می‌کشید ‌و مانع از پخش شدن رژ لب می‌شوید. همین‌طور می‌توانید لب‌های خود را برجسته‌تر کنید. یا اگر لب‌های باریکی دارید، خط راکمی بیرون‌تر از لب‌ها کشیده و لب‌ها را بزرگ‌تر نشان دهید؛ اما در نظر بگیرید‌ که رنگ مداد لبی که انتخاب می‌کنید‌ و از آن برای خط لب استفاده می‌کنید، نباید تفاوت چندانی بارنگ رژ لب شما داشته باشد.

به نرمی مغز مداد توجه کنید

در زمان خرید حتماً نرمی مغز مداد را چک کنید. نباید خشک و سفت باشد. خشک بودن و سفت بودن مغز مداد، می‌تواند لب‌های شما ملتهب کند و یا لب‌های شمارا زخم نماید. پس به نرمی مغز مداد توجه کنید.

رنگ مناسب با رژ لب را انتخاب کنید

توجه کنید که رنگ مداد لبی که به‌عنوان خط لب از آن استفاده می‌کنید، نباید تفاوت و اختلاف زیادی بارنگ رژ لب شما داشته باشد. این تفاوت باعث نازیبا‌ شدن میکاپ شما می‌شود. امروزه یکی از اصول آرایشی، حفظ طبیعی بودن صورت و اجزای آن است. در غیر این صورت شخصی از مد افتاده به چشم خواهید آمد.

تراش نخرید

مداد لب، در بعضی از مدل‌های خود، در قسمت درب آن، تراش تعبیه‌شده است که شمارا از خرید تراش آرایشی راحت می‌کند. می‌توانید در زمان خرید، به سراغ نوعی بروید که درب تراش‌دار دارد تا همیشه در کیف لوازم‌آرایش خود، یک تراش هم داشته باشید. هم‌چنین با این کار، در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی کرده‌اید.

قیمت مداد لب چقدر است؟

این محصول بسته به برند تولیدکننده، قیمت‌های مختلفی دارد.‌ در نظر بگیرید که این محصول با لب‌های شما در تماس است و بهتر است از خرید محصولاتی که بی‌نام‌ونشان هستند، اجتناب کنید. هم‌چنین اگر مدادی دم‌دستی بخواهید و نوع مصرف شما روزانه باشد، نیازی نیست که برای خرید آن هزینه چندانی کنید و با حداقل قیمت می‌توانید یک مداد لب مناسب تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *