راهنمای خرید مداد چشم

راهنمای خرید مداد چشم

یکی از بخش‌های اصلی صورت که در زمان میکاپ، موردتوجه قرار می‌گیرد، چشم‌ها هستند. ما معمولاً با استفاده از مداد چشم مناسب، این عضو از صورت را رنگ و لعابی می‌دهیم و برای سایر امور آرایش چشم مانند مژه مصنوعی، خط چشم و … آماده می‌کنیم؛ اما باید بدانید که کدام نوع این محصول برای چشمان شما مناسب هستند تا انتخاب مؤثر و درستی را در زمان خرید داشته باشید. همین‌طور پس از خرید از انتخابی که کرده‌اید راضی باشید. به همین منزله سیوا در مطلب شمارا برای خرید این محصول یاری می‌کند.

به جنس مغر مدادم چشم توجه کنید

در نظر بگیرید که باید به سراغ مدادی بروید که مغز نرمی داشته باشد. چشم‌ها فوق‌العاده حساس هستند و نباید برای کشیدن خط در داخل چشم و یا پشت پلک، از مداد خشک استفاده کرد. درصورتی‌که از مدادی خشک استفاده نمایید، می‌تواند به پلک‌ها و داخل چشم شما آسیب وارد کند.

رنگی مناسب را خریداری کنید

حتماً مشخص کنید که می‌خواهید چه رنگ از این محصول را داشته باشید. باید یکرنگ کاملاً متناسب بارنگ چشم‌ها و سبک میکاپی که معمولاً انجام می‌دهید، برای خود تهیه کنید. در نظر داشته باشید که عدم هماهنگی رنگ مداد چشم ‌با سایر قسمت‌های میکاپ شما، می‌تواند جلوه‌ای نازیبا به‌صورت شما بدهد.

به ترکیبات مداد چشم توجه کنید

مداد چشم مانند سایر محصولات آرایشی در انواع مختلفی تولیدشده است. شما باید بسته به جنس پوست خود، نوع مناسبی از آن را خریداری نمایید. به‌طور مثال اگر می‌خواهید خط چشمی مات و تیره داشته باشید، می‌توانید به سراغ مدادهای پودری بروید؛ اما اگر می‌خواهید به نرمی مداد بر روی پلک شما حرکت کند، می‌توانید محصولی با پایه موم خریداری نمایید. ضمن این‌که اگر می‌خواهید در کنار خط چشم خود از سایه استفاده کنید، ما به شما مدادهایی‌ ترکیبی از موم و پودر را پیشنهاد می‌دهیم.

برند محصول را فراموش نکنید

این محصول، توسط برندهای مختلفی تولیدشده است. ممکن است خیلی از آن‌ها تقلبی و نامرغوب باشند که قطعاً می‌توانند به چشم‌های شما آسیب برسانند. امکان دارد که باعث التهاب پلک‌های شما بشوند و یا سوزش و خارش ایجاد کنند. پس توجه کنید که از خرید برندهای متفرقه و تقلبی خودداری کنید. در غیر این صورت می‌تواند برای شما دردسر ایجاد کند.

قیمت مداد چشم چقدر است؟

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد،‌ برندهای مختلفی این محصول آرایشی را تولید کرده‌اند؛ اما توجه کنید که باید معیارهای استانداردی را در زمان خرید مدنظر قرار دهید تا پس از استفاده از آن دچار مشکل نشوید. به همین خاطر در زمان خرید به سراغ محصولات آرایشی ارزان‌قیمت نروید و از فروشگاهی معتبر و مطمئن خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *