راهنمای خرید نوار ناخن

راهنمای خرید نوار ناخن

یکی از محصولات طراحی ناخن، نوار ناخن است. این محصول در مدل‌ها و شکل‌های متنوع تولیدشده است و امر طراحی ناخن را سهولت بخشیده است. سیوا در این مطلب شمارا برای خرید‌ یک نوار طراحی ناخن مناسب یاری خواهد کرد تا در زمان خریداری این محصول اطلاعات کافی را داشته باشید.

برای چه طرحی نوار ناخن می‌خواهید؟

ابتدا مشخص کنید که می‌خواهید در زمان چه نوع طراحی از نوار ناخن استفاده کنید. این محصول در ضخامت‌های مختلفی تولیدشده است که شما بسته به نوع طراحی ناخن، می‌توانید نوع مناسبی از آن را تهیه نمایید.

به رنگ لاک توجه کنید

در نظر بگیرید که می‌خواهید نوار طراحی ناخن را بر روی چه رنگ لاکی بچسبانید. ضمن این‌که باید بدانید این محصول در رنگ‌های مختلفی مانند نقره‌ای، طلایی، آبی و… تولیدشده است‌ که هرکدام برای یک رنگ لاک مناسب است. نباید رنگ نوار ناخن تفاوت چندانی با طرح و لاک ناخن شما داشته باشد.

چسبندگی نوار ناخن را بررسی کنید

نوار ناخن، محصولی برای طراحی ناخن است که بر روی صدف ناخن می‌چسبد. توجه کنید که باید چسبندگی لازم را داشته باشد تا پس از زدن تاپ کات، از روی سطح ناخن شما کنده نشود. ضمن این‌که شما می‌توانید از این محصول به‌عنوان یک خط کش استفاده کنید. به‌طور مثال می‌توانید نوار ناخن را در جهات مختلف بر روی ناخن بچسبانید و هر شکل هندسی را یک رنگ لاک بزنید، سپس نوارها را از روی ناخن بکنید. حال شما چند شکل هندسی منظم و نامنظم بر روی صدف ناخن خوددارید.

چه مقدار نوار ناخن نیاز دارید؟

به مقدار نوار ناخن توجه داشته باشید. شما چه مقدار از این محصول را نیاز دارید. اگر جزو افرادی هستید که در هر بار لاک زدن از آن استفاده می‌کنید، می‌توانید به سراغ متراژ بالای آن بروید. شما می‌توانید طول نوار را بر اساس حجم آن بررسی کنید. هر چه حجم آن بیش‌تر باشد، مسلماً طول زیادی دارد.‌

ضخامت نوار ناخن مناسب را انتخاب کنید.

ضخامت این محصول حداقل ۱ میلی‌متر و حداکثر ۵ میلی‌متر است. توجه کنید که می‌خواهید چه طرحی بر روی ناخن ایجاد کنید تا در زمان خرید ضخامت مناسبی را تهیه نمایید.

قیمت نوار طراحی ناخن در بازار چقدر است؟

این محصول بسته به ضخامت و کیفیت، دارای قیمت‌های متفاوتی است؛ اما به‌طورکلی جزو لوازم ناخن گران‌قیمت نیست و شما این امکان رادارید که با حداقل هزینه برای ایجاد طرح‌های زیبا بر روی صدف ناخن خود، آن را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *