راهنمای خرید وکس

راهنمای خرید وکس

یکی از راه‌کارهای از بین بردن موهای زائد صورت، استفاده از وکس است. این محصول ظاهری شبیه به موم دارد که به‌وسیله حرارت از حالت‌جامد به حالت نیمه جامد تغییر کرده و با مالیدن آن بر روی صورت می‌توانید به‌راحتی موهای زائد را از بین ببرید. اگر قصد خرید این محصول رادارید و اطلاعات کافی را درباره آن ندارید، سیوا در این مطلب شمارا برای خرید آن یاری خواهد کرد.

نوع پوست خود را مشخص کنید.

در زمان خرید وکس، حتماً مشخص کنید که پوست شما چه نوعی دارد. در این صورت می‌توانید در بین انواع مختلف وکس ها، نوع متناسبی از آن را برای زدودن موهای زائد از صورت خود انتخاب نمایید.

کدام نوع وکس برای من مناسب است؟

وکس ها در مدل‌های مختلفی تولیدشده‌اند، در نظر بگیرید که کار با کدام نوع آن برای شما راحت‌تر است. همین‌طور که پیش‌تر گفتیم باید نوع پوست خود را نیز در نظر بگیرید. به‌طور مثال اگر پوستی ملتهب دارید و پس از هر بار وکس صورت شما قرمز می‌شود، به شما توصیه می‌کنیم که حتماً از نوع سکه‌ای آن تهیه نمایید. این نوع از محصول، خاصیت ضدالتهاب و ضد حساسیت داشته و شما پس از هر بار استفاده، شاهد روشن شدن پوست و عدم قرمزی و التهاب آن خواهید بود؛ اما اگر دوست دارید که پس از استفاده از وکس، صورتی نرم داشته باشید، بهتر است به سراغ نوع موم تخت بروید. همین‌طور اگر پوستی حساس دارید، به شما توصیه می‌کنیم که مناسب‌ترین نوع این محصول، موم گرانولی است. چراکه قابلیت موزدایی قوی‌تری نسبت به سایر اعضای خانواده خود دارد و برای پوست‌های حساس بسیار مناسب است.

به نوع دستگاه خود توجه کنید

در زمان خرید توجه کنید که دستگاه موم داغ کن شما چه نوعی است. به‌طور مثال اگر دستگاه شما نوع خشابی باشد، نمی‌توانید از نوع سکه‌ای این محصول خریداری کنید. به همین خاطر در زمان خرید وکس، حتماً نوع دستگاه موم داغ کن خود را مدنظر قرار دهید.

حجم مناسب را خریداری کنید

توجه کنید که از وکس می‌خواهید برای مصارف شخصی استفاده کنید، یا می‌خواهید از آن برای وکس صورت مشتری در آرایشگاه استفاده نمایید. بهتر است بسته به مقدار مصرفی که دارید از آن خریداری کنید تا هزینه آن برای شما مقرون‌به‌صرفه تر باشد. همین‌طور نیازی نباشد که مدام به دنبال خرید باشید.

قیمت وکس چقدر است؟

وکس ها بسته به‌نوعی که دارند، قیمت‌های مختلفی دارند. همین‌طور حجم بسته‌بندی هرکدام می‌تواند بر روی قیمت آن تأثیر بگذارد. توجه کنید که باید مقدار مناسبی از محصول را برای مصرف خود تهیه نمایید. ضمن این‌که این محصول قیمت‌های متفاوتی دارد و نمی‌توان بازه قیمتی مشخصی برای آن مشخص نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *