راهنمای خرید پد عرق‌گیر

راهنمای خرید پد عرق‌گیر

پد عرق‌گیر، جزو محصولاتی است که برای جلوگیری از لک شدن لباس در قسمت زیر بغل، بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. کلیه افرادی که به‌ظاهر خود اهمیت می‌دهند و می‌خواهند از آراستگی آن‌ها کاسته نشود، از این محصول استفاده می‌کنند. اگر در زمان خرید این محصول، مستأصل مانده‌اید و نمی‌دانید کدام نوع آن را انتخاب کنید، با سیوا همراه باشید تا شمارا در این زمینه راهنمایی کند.

کدام نوع پد عرق‌گیر برای من مناسب است؟

این محصول در دو نوع یک‌بارمصرف و قابل شستشو تولیدشده است. همین‌طور در بعضی از مدل‌ها، هر دو پد، به‌وسیله و یا بند به یکدیگر متصل شده‌اند؛ اما در بعضی مدل‌ها، شما دو پد جداگانه دربسته مشاهده خواهید کرد. اگر جزو افرادی هستید که دوست ندارید پدها شستشو دهید، می‌توانید‌ نوع یک‌بارمصرف آن را خریداری کنید؛ اما درصورتی‌که ازنظر اقتصادی برایتان به‌صرفه نیست، می‌توانید ‌به سراغ نوع قابل شستشوی آن بروید. البته لازم به ذکر است که این پدها، در دو شکل قابل‌استفاده هستند. در یک صورت شما می‌توانید آن را به لباس خود بچسبانید و در نوع دیگر آن را به زیر بغل خود. در نظر بگیرید‌ که نوع مصرف کدام‌یک برای شما راحت‌تر است.

کدام جنس پد عرق‌گیر بهتر است؟

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، این محصول در دو نوع یک‌بارمصرف و قابل شستشو در بازار موجود می‌باشد. در نوع یک‌بارمصرف، جنس آن پنبه‌ای بوده و شما پس از هر بار استفاده باید آن را به دور بی اندازید؛ اما در نوع قابل شستشو این محصول، هم از پنبه استفاده‌شده و هم از ابری نازک. البته باید بدانید که جنس ابر آن، برای شما حساسیت‌های پوستی ایجاد نکند.

محصولی ضد بو تهیه کنید

توجه کنید‌ که یک پد عرق‌گیر مناسب باید خاصیت ضد بویی نیز داشته باشد. شاید تا به امروز تصور می‌کردید‌ که استفاده از پد عرق‌گیر، صرفاً برای عدم ایجاد لک در قسمت زیر بغل لباس است؛ اما باید بگوییم‌ که پدهای استاندارد باید خاصیت ضد بو داشته باشند. هم‌چنین توجه کنید که زیر بغل، محل مناسبی برای تجمع باکتری‌ها می‌باشد. پس باید ‌محصولی که انتخاب می‌کنید، ضد باکتریایی باشد تا زیر بغل شما دچار بیماری‌های پوستی مانند قارچ نشود.

چسبندگی محصول را بررسی کنید

توجه کنید که شما می‌خواهید‌ از این پدها برای ساعاتی طولانی در طی شبانه‌روز استفاده نمایید. درصورتی‌که می‌خواهید‌ از نوع جداگانه آن خریداری کنید، حتماً مقدار چسبندگی پدها را به لباس خود بررسی کنید. در نظر بگیرید که نباید باکمی رطوبت زیر بغل شما، از لباس جدا شود و ظاهری نامناسب در زیر لباس شما ایجاد کند.

قیمت پد عرق‌گیر چقدر است؟

پدهای عرق‌گیر یا همان پدهای ضد عرق، جزو محصولاتی هستند که باقیمت‌های متفاوت در دسترس می‌باشند. توجه کنید که در نوع قابل شستشو، قیمت آن‌ها نسبت به‌یک‌بار مصرف بیش‌تر است. همین‌طور صرفه اقتصادی بیش‌تری هم دارند؛ اما همان‌طور که گفتیم، اگر شستن این پدها برای شما خسته‌کننده است، به شما توصیه می‌کنیم که نوع یک‌بارمصرف آن را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *