راهنمای خرید کانسیلر

راهنمای خرید کانسیلر

کانسیلر یکی از محصولات آرایشی است که برای پوشش دهی نواقص پوست صورت مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول در مدل‌های مختلفی تولیدشده است که هرکدام دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد برای نوعی پوست هستند. اگر تصمیم به خرید این محصول رادارید و اطلاعات کافی در مورد آن ندارید، سیوا را تا انتهای این مطلب همراهی کنید تا با مشخصات جزئی و کلی این محصول آرایشی آشنا شوید.

نوع پوست خود را شناسایی کنید

باید توجه کنید که استفاده از لوازم‌آرایشی، نیاز به شناخت نوع پوست دارد. همین‌طور بسته به هر جنس پوست، کانسیلر، در مدل‌های مختلفی تولیدشده است تا هر شخص بتواند یک محصول آرایشی متناسب باپوست خود را خریداری کند. به‌طور مثال اگر پوستی چرب دارید، باید مانع از بسته شدن منافذ پوستی خود شوید؛ که ما به شما استفاده از کانسیلر های مایع‌ را پیشنهاد می‌دهیم. پوشش دهی این نوع از کانسیلر ها، کم‌تر است؛ اما نوع مایع این محصول مانع از بسته‌ شدن منافذ پوست شما می‌شود و برای پوست شما سبک است. همین‌طور می‌توانید کانسیلر بالمی را انتخاب نمایید. این نوع از محصول پوشش دهی بیش‌تری دارد. همین‌طور نوع بالمی محصول نام‌برده شده، از بسته شدن منافذ پوست شما جلوگیری می‌کند.

اگر جزو کسانی هستید که پوست خشک دارند، ما به شما کانسیلرهای کرمی را توصیه می‌کنیم. این نوع از کانسیلر، به‌صورت یکدست پوست شمارا پوشش‌ داده و ظاهری یکدست به‌صورت شما می‌دهد؛ اما در نظر بگیرید که نوع کرمی این محصول پوشش دهی کم‌تری نسبت به کانسیلر استیکی دارد. درصورتی‌که به دنبال یک محصول با پوشش دهی بالا هستید و پوستی خشک دارید، ما به شما نوع استیکی آن را پیشنهاد می‌دهیم.

رنگ مناسب کانسیلر را انتخاب کنید

با استفاده از کانسیلر می‌خواهید کدام عارضه پوستی خود را پوشش دهید؟ باید توجه داشته باشید که این محصول صرفاً برای پوشش دهی نواقص پوستی تولیدشده است و هر رنگ آن برای یک نوع عارضه مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌طور مثال اگر می‌خواهید از آن برای پوشاندن آکنه و لک‌های پوست صورت خود استفاده نمایید، باید به سراغ رنگ سبز بروید. رنگ سبز توانایی خنثی کردن رنگ قرمز را دارد ‌و می‌تواند به‌راحتی لک‌ها و آکنه‌های پوستی شمارا کاور کند؛ اما اگر پوستی یکدست و صاف می‌خواهید، باید رنگ زرد آن را خریداری کنید. کانسیلر های زردرنگ، یک انتخاب مناسب برای یکدست نشان دادن پوست صورت شما می‌باشند. توجه کنید اگر تصمیم‌ دارید تیرگی‌های زیر چشم خود را محوکنید، باید رنگ هلویی آن را تهیه نمایید. این رنگ ‌از محصول، می‌تواند به‌راحتی تیرگی‌ها و حلقه‌های زیر چشم شمارا پوشش دهد و پوستی یکدست به شما هدیه کند.

از برند معتبر خرید کنید

کانسیلر ها، کاملاً با سلامت پوست شما در تماس هستند. حتماً آن‌ها را از برندی معتبر خریداری کنید.‌ سعی کنید حدالمقدور به سراغ برندهای بی‌نام‌ونشان و ناشناخته نروید. چراکه امکان دارد در ترکیبات محصولات خود، از موادی استفاده کرده باشند که باپوست شما سازگار نباشد و به پوست شما آسیب وارد کند.

قیمت کانسیلر چقدر است؟

این محصول بسته به برند تولیدکننده، قیمت‌های مختلفی دارد. در نظر بگیرید که جزو محصولات چندان ارزان‌قیمت آرایشی نیست و باید از بودجه خود را مشخص کنید. همین‌طور پیشنهاد می‌دهیم که برای ارزان خریدن این محصول، به سراغ برندهای نامعتبر نروید و محصولی مناسب را و متناسب باپوست خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *