راهنمای خرید کرم برنز کننده

راهنمای خرید کرم برنز کننده

اگر دوست دارید پوست خود را به‌وسیله نور خورشید رنگی کنید، به شما استفاده از کرم برنز کننده را توصیه می‌کنیم.

کدام نوع برنز کننده‌ها برای من مناسب است؟

برنزکننده‌ها، انواع مختلفی دارند که بسته به نیاز هر فرد طراحی و تولیدشده‌اند. به‌طور مثال اگر می‌خواهید در کم‌ترین زمان پوستی برنزه داشته باشید، به شما رنگ‌های برنزه کننده را پیشنهاد می‌دهیم. شما پس از استفاده از این محصول، فوراً پوستی برنزه رنگ خواهید گرفت؛ اما توجه کنید به همان سرعتی که رنگ پوست شما تغییر می‌کند، به همان سرعت هم از پوست شما پاک می‌شود و به رنگ اصلی خود بازمی‌گردد.

همین‌طور می‌توانید برای برنزه‌ شدن در کم‌ترین زمان، اسپری‌های برنزه کننده را انتخاب نمایید. مدت‌زمان رنگ دهی این نوع از محصول، یک الی دو دقیقه است. در نظر داشته باشید که اگر بدن شما دارای بریدگی و زخم است، بهتر است از ژل‌های برنزه کننده استفاده نمایید. این محصول برای این افراد کارآمدتر است. می‌توانید به‌راحتی آن را بر روی پوست بدن و صورت خود بزنید و حمام آفتاب بگیرید.

 درصورتی‌که برای برنزه شدن عجله ندارید و تغییر رنگ پوست فوری را نمی‌خواهید، می‌توانید به سراغ لوسین های برنزه کننده بروید. این نوع از محصولات برنزه کننده، مدت‌زمانی بین ۱۵ الی ۲۰ دقیقه نیاز دارند تا کامل خشک شوند. همین‌طور رطوبت پوست شما حفظ می‌کنند و یک روش تدریجی برای برنزه شدن به شمار می‌آید؛ اما اگر به دنبال یک فرمولاسیون ویژه برای رنگ دهی به پوست خود هستید، می‌توانید موس برنزه را خریداری کنید. این نوع از محصولات برنزه کننده، موادی کرکی مانند دارند و مدت‌زمانی معادل ۵ دقیقه نیاز دارند تا به‌طور کامل بر سطح پوست بدن و صورت شما خشک شوند.

حجم مناسبی از محصولات برنز کننده را انتخاب کنید

توجه کنید، همان‌طور انواع مختلفی از این محصول وجود دارد، حجم‌های متفاوتی از آن نیز در بازار موجود است. در زمان خرید در نظر بگیرید که برای هر بار استفاده از محصولات برنز کننده، به چه مقدار از آن نیاز دارید. در این صورت باید یک حجم مناسب از آن را خریداری کنید تا برای شما مقرون‌به‌صرفه تر باشد.

از برندی معتبر خرید کنید

برندهای آرایشی مختلفی این محصول را تولید کرده‌اند. بهتر است از برندی شناخته‌شده خرید نمایید تا از کیفیت و مرغوبیت آن اطمینان خاطر کسب کنید. در نظر بگیرید که این محصول به‌صورت کاملاً مستقیم با کل پوست بدن شما در تماس است و خرید یک محصول برنز کننده نامرغوب می‌تواند به‌سلامت پوست بدن و صورت شما آسیب وارد نماید.

قیمت محصولات برنز کننده چقدر است؟

محصولات برنز کننده، بسته به برند تولیدکننده و همین‌طور حجمی که دارند، قیمت‌های مختلفی دارند. ضمن این‌که مدت‌زمان رنگ دهی آن‌ها می‌تواند بر روی قیمت تأثیر بگذارد؛ اما به‌طورکلی جزو محصولات آرایشی ارزان‌قیمت نیستند و درصورتی‌که علاقه زیادی به برنز شدن دارید، می‌توانید بدون در نظر گرفتن قیمت آن، این محصول را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *