راهنمای خرید کرم موبر

راهنمای خرید کرم موبر

زدودن و از بین بردن موهای زائد، یکی از دغدغه‌های خانم‌ها و آقایان شده است؛ اما با ورود کرم موبر، این کابوس پایان‌یافته و روشی نوین و جدید را برای از بین بردن موهای زائد، به مصرف‌کنندگان ارائه کرده است. خرید این محصول، نیاز به دانستن نکات ریزی دارد که سیوا در این مطلب شمارا یاری خواهد کرد. ضمن این‌که این محصول، می‌تواند رشد موهای زائد شمارا به تعویق بی اندازد و باعث از بین رفتن آن‌ها به‌طورکلی نمی‌شود.

کدام نوع کرم موبر برای من مناسب است؟

این محصول در مدل‌های اسپری، کرمی و ژل تولیدشده‌اند. هرکدام هم دارای کاردکی می‌باشند تا پس از استفاده بتوانید موهای زائد را به همراه ماده موبر، از ناحیه موردنظر خود بردارید. توجه کنید که در زمان خرید، با کدام‌یک راحت‌تر هستید و استفاده کدام‌یک از آن‌ها برای شما بهتر است. اگر می‌خواهید با دقت و فقط بر روی موهای زائد از این محصول استفاده کنید، می‌توانید به سراغ نوع کرمی یا ژلی بروید؛ اما در نوع موس، شما باید محتویات موبر را بر روی ناحیه موردنظر خود اسپری کنید و امکان دارد که اطراف ناحیه موردنظر شمارا هم درگیر کند.

حجم مناسب را انتخاب کنید

در نظر بگیرید که می‌خواهید چند بار از کرم موبر استفاده کنید. همین‌طور چه حجمی از موهای زائد را می‌خواهید با استفاده از این محصول، از بین ببرید. در این صورت باید به سراغ حجمی مناسب بروید تا هم به‌صرفه باشد و هم صرفه اقتصادی برای شما داشته باشد.

به رایحه کرم موبر توجه کنید

سعی کنید به سراغ محصولی بروید که رایحه خوبی داشته باشد. در زمان استفاده امکان دارد که بوی آن شمارا اذیت کند و از استفاده آن منصرف شوید. شما می‌توانید از کرم‌های استفاده کنید که دارای رایحه‌های گل رز و یا آلوئه ورا می‌باشند.

کرم موبر را برای کدام ناحیه از بدن می‌خواهید؟

مشخص کنید که می‌خواهید از این محصول بهداشتی برای از بین بردن موهای زائد کدام قسمت از بدن خود استفاده کنید. چراکه ترکیبات و محتویات هر یک متفاوت است و درصد قوی و ضعیف دارد. به‌طور مثال برای صورتتان نمی‌توانید از کرم موبر بدن استفاده کنید. چراکه موهای صورت نازک‌تر بوده و امکان دارد که در زمان استفاده از کرم مخصوص بدن، صورت شما دچار التهاب‌ پوستی و حساسیت شود.

قبل از مصرف آن را تست کنید

حتماً قبل از آن‌که به‌طور کامل کرم موبر را به ناحیه موردنظر خود بزنید، کمی از آن را روی پوست خود تست کنید. امکان دارد که از مواد حساسیت‌زا و آلرژی‌زا در ترکیبات و ساخت آن استفاده‌شده باشد که شما بی‌خبر باشید. پس حتماً قبل از استفاده آن را تست کنید تا پس از مصرف، دچار حساسیت‌های پوستی مانند قرمزی، التهاب، خارش و … نشوید.

قیمت کرم موبر در بازار چقدر است؟

این محصول، همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، در انواع مختلفی تولیدشده است که هرکدام بسته به برند تولیدکننده، دارای قیمت‌های مختلفی هستند. همین‌طور حجم آن می‌تواند بر روی قیمت تأثیر بگذارد؛ اما به‌طورکلی جزو محصولات بهداشتی گران‌قیمت نیستند و می‌توانید به‌راحتی برای خود یک موبر مناسب را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *