راهنمای خرید کرم و نرم‌کننده لب

راهنمای خرید کرم و نرم‌کننده لب

کرم و نرم‌کننده لب، جزو محصولات بهداشتی است که در زمان پوسته‌پوسته شدن لب‌ها، بسیار کارآمد است. البته نام دیگر این محصول، بالم لب است که معمولاً با همین نام شناخته می‌شود؛ اما در زمان خرید نام محصول چندان اهمیتی ندارد و باید به دنبال نرم‌کننده مناسبی برای لب‌های خود باشید. سیوا در این مطلب شمارا برای خرید یک کرم و نرم‌کننده مناسب یاری خواهد نمود. با ما همراه باشید.

به ترکیبات کرم و نرم‌کننده لب توجه کنید

اگر از پوسته‌پوسته شدن لب‌های خود خسته شده‌اید و به دنبال یک‌راه درمان برای آن هستید، باید در زمان خرید، ترکیبات استفاده‌شده در محصول را با دقت مطالعه کنید.

 باید بدانید که یک کرم و نرم‌کننده مناسب برای لب‌ها، باید دارای موادی مانند موم، وازلینی و پارافین باشد تا پوسته‌پوسته‌های لب را از بین برده و باعث نرمی لب‌ها شود. مواد نام‌برده شده، رطوبت لب‌ها را حفظ کرده و کاملاً سبک هستند؛ اما این مواد به‌تنهایی برای یک نرم‌کننده مناسب، کافی نیستند. بلکه باید شما در ترکیبات آن، سرامید ها، کره کاکائو، کره شی، اوسرین و عصاره آلوئه ورا را هم مشاهده کنید. کلیه این مواد به‌عنوان یک‌ترمیم کننده قوی به شمار آمده و می‌تواند سلول‌های آسیب‌دیده و همین‌طور ترک‌خوردگی‌های لب را درمان نمایند. ضمن این‌که اگر لب‌های شما دارای التهاب است، بهتر است دقت کنید که حتماً عصاره آلوئه ورا در آن استفاده‌شده باشد. چراکه آلوئه ورا یک ضدالتهاب مؤثر است که می‌تواند لب‌های شما التیام ببخشد.

کرم و نرم‌کننده لب ضد آفتاب بخرید

لب‌ها به‌طورکلی دارای پوستی نازک هستند و ماده‌ای به نام ملانین را ندارند. ملانین درواقع همان رنگ‌دانه‌های پوست است که به‌صورت طبیعی پوست را در برابر نور آفتاب و اشعه‌های مضر نور خورشید محافظت می‌کند؛ اما به این دلیل که لب‌ها فاقد ملانین هستند، به شما توصیه می‌کنیم که به سراغ کرم و نرم‌کننده‌ای بروید که دارای ضد آفتاب باشد. تا لب‌های شمارا در برابر نور خورشید مصون بدارد.

کدام نوع کرم و نرم‌کننده لب برای من مناسب است؟

بسته‌بندی این محصول در دو نوع ماتیکی و تیوپی است. در زمان خرید توجه کنید که کدام نوع آن برای شما مناسب است. اگر دوست دارید که آن را مانند رژ لب جامد به لب‌های خود بزنید، به شما نوع ماتیکی آن را توصیه می‌کنیم؛ اما اگر تمایل دارید‌ که بسته‌بندی آن شبیه به تیوپ کرم باشد، می‌توانید نوع تیوپی آن را خریداری کنید. البته توجه کنید که در نوع تیوپی، سر تیوپ، کمی شیب‌دار است تا بتوانید کرم و نرم‌کننده را به‌راحتی به لب‌های بزنید. البته بالم ها، در مدل‌های فانتزی مانند عروسکی و میوه تولیدشده‌اند که در صورت تمایل می‌توانید از آن‌ها نیز تهیه نمایید.

به طعم و مزه کرم و نرم‌کننده توجه کنید

امکان دارد که پس از استفاده، کمی از آن وارد دهان شما شود. توجه کنید که مزه و اسانس موردعلاقه خود را خریداری کنید تا پس از استفاده، مزه بد آن شمارا آزار ندهد.

حجم مناسب را انتخاب کنید

حجم این کرم و نرم‌کننده لب، بسته به نوع بسته‌بندی آن متفاوت است. توجه کنید که باید در زمان خرید‌ به سراغ حجم مناسب آن بروید تا ازنظر اقتصادی برای شما به‌صرفه باشد.

قیمت کرم و نرم‌کننده لب چقدر است؟

برند و همین‌طور حجم آن، می‌تواند بر روی قیمت محصول تأثیر بگذارد. توجه کنید که بهتر است به سراغ محصولی بروید که از استانداردهای لازم برخوردار باشد و ترکیبات آن برای لب‌های شما کاملاً مناسب باشد؛ اما لازم به ذکر است که به‌طورکلی کرم و نرم‌کننده قیمت چندان بالایی ندارد و شما می‌توانید با حداقل هزینه آن را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *