راهنمای خرید کرم و ژل ضد جوش

راهنمای خرید کرم و ژل ضد جوش

جوش و آکنه، یکی از عارضه‌های پوستی که هر خانم و آقایی را می‌آزارد؛ اما با ورود انواع کرم و ژل ضد جوش و آکنه، درمان آن‌ها کاری راحت شده و هر شخصی می‌تواند با استفاده از این محصول، جوش و آکنه پوست خود را درمان کند؛ اما باید بدانید که خرید این کرم‌ و ژل، نیاز به اطلاعات کافی دارد‌ تا محصولی متناسب باپوست خود را تهیه نمایید. سیوا در این مطلب شمارا برای خرید یک کرم و ژل بی‌نظیر یاری خواهد کرد.

به ترکیبات کرم و ژل ضد جوش توجه کنید

بنزوئیل پراکسید، یکی از مواد درمانی است‌ که برای درمان جوش‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگر تصمیم دارید که از شر جوش‌ها پوست صورت و بدن خود خلاص شوید، حتماً به ترکیبات کرم و ژل توجه کنید که دارای بنزوئیل پراکسید باشد. البته لازم به ذکر است که در بعضی از محصولات درمانی قوی‌تر، کرم و ژل دارای آنتی‌بیوتیک و یا لایه‌بردارها هستند. این محصولات معمولاً برای درمان جای جوش و آکنه نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

از برند معتبر کرم و ژل ضد جوش را خریداری کنید

در نظر بگیرید‌ که شما تصمیم دارید با استفاده از کرم و ژل، جوش‌های پوست صورت و بدن خود را درمان کنید. پس از خرید محصولاتی که برند آن‌ها شناخته‌شده نیستند، اجتناب کنید. چراکه امکان دارد به‌صورت دوره‌ای جوش و آکنه پوست شمارا درمان کنند و تأثیرگذاری آن‌ها دوام چندانی نداشته باشد. هم‌چنین این امکان میسر است که مواد اولیه به‌کاررفته‌ در ساخت و تولید آن‌ها، از مرغوبیت و کیفیت لازم برخوردار نباشد و به پوست شما آسیب‌های جدی وارد کند.

محصول مناسب را انتخاب کنید

توجه کنید که قصد شما از خرید کرم و ژل ضد جوش، درمان جوش‌های بدن است یا جوش‌های صورتتان؟ چراکه ترکیبات این دو محصول با یکدیگر متفاوت است و درصورتی‌که محصول نامناسب را انتخاب کنید، امکان دارد سلامت پوست شما به خطر بیفتد. ضمن این‌که محصولاتی که برای پوست بدن می‌باشند، حجم بیش‌تری دارند که برای شما به‌صرفه‌تر است.

به ویتامین‌های کرم و ژل دقت کنید

توجه کنید که شما با استفاده از کرم و ژل‌ها، باید پوست خود را نیز تغذیه کنید. بدین‌صورت که محصولی که انتخاب می‌کنید باید ویتامین‌های لازم پوست شمارا دارا باشد تا آب‌رسانی شده و از ایجاد چروک جلوگیری نماید. به‌طور مثال در نظر داشته باشید می‌توانید کرم یا ژلی را تهیه کنید که دارای ویتامین E باشد، در این صورت پوست شما از چروک‌های احتمالی در امان خواهد بود.

نوع مناسب را انتخاب کنید

محصولات ضد جوش و آکنه در انواع مختلفی مانند کرم، ژل، لوسیون و فوم‌های شستشو تهیه و تولیدشده‌اند. در نظر بگیرید‌ که استفاده از کدام برای شما مناسب‌تر است. ضمن این‌که هرکدام دارای بسته‌بندی‌های مجزا هستند. به‌طور مثال شما می‌توانید انواع محصولات ضد جوش را در بسته‌بندی‌های پمپی و تیوپی در بازار مشاهده نمایید.

مقدار حجم مناسب را خریداری کنید

ابتدا پوست خود را بررسی بکنید که در سطح آن چقدر جوش و آکنه دارید. در این صورت متوجه خواهید شد که در هر بار استفاده از کرم و ژل ضد جوش، چه مقدار از آن را استفاده می‌کنید. به همین خاطر حتماً حجم مناسب از محصول را خریداری کنید تا ازنظر اقتصادی برای شما به‌صرفه‌تر باشد.

قیمت کرم و ژل ضد جوش چقدر است؟

بسته به برند تولیدکننده و همین‌طور ترکیبات و حجم کرم و ژل، هرکدام قیمت‌های متفاوتی دارند؛ اما اگر جوش‌های سطح پوست شما چندان زیاد نیست می‌توانید حجم پایینی از این محصول را تهیه کنید و برای آن هزینه مقرون‌به‌صرفه‌ای را پرداخت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *