راهنمای خرید کرم پودر موس

راهنمای خرید کرم پودر موس

کرم پودر موس، درواقع همان کرم پودر است اما با ظاهر کاملاً متفاوت. این محصول آرایشی، غلظت بیش‌تری نسبت به کرم پودر دارد. هم‌چنین خشک‌تر است. ضمن اینکه مانند کرم پودر، حالت پودری ندارد و برای زیر ساز میکاپ و آرایش مورداستفاده قرار می‌گیرد. همین‌طور می‌تواند عیوب پوستی شما مانند لک و جای جوش را کاور کند. ضمن اینکه باعث بسته شدن منافذ پوستی نمی‌شود. اگر تصمیم دارید که برای پایه آرایش و میکاپ خود، از موس استفاده کنید، می‌توانید با سیوا همراه شوید تا اطلاعات کافی را به دست آورید.

کرم پودر موس متناسب بارنگ پوست خریداری کنید

توجه کنید که موس‌ها، در تنوع رنگ بالایی تولیدشده‌اند. در نظر داشته باشید که در زمان خرید، باید یک رنگ متعادل و کاملاً نزدیک به تناژ پوستی و رنگ پوست صورت خود انتخاب کنید. از خرید رنگ‌هایی‌ که از رنگ پوست صورت شما خیلی روشن‌تر و یا خیلی تیره هستند، به‌شدت خودداری کنید. به‌این‌علت که می‌تواند میکاپ شمارا مصنوعی نشان دهد و صورت شمارا نازیبا کند. هم‌چنین هر چه رنگ کرم پودر، به تناژ پوستی شما نزدیک‌تر باشد، قدرت پوشانندگی آن بیش‌تر می‌شود.

کدام نوع کرم پودر موس برای من مناسب است؟

 موس‌ها، مانند سایر محصولات آرایشی در انواع مختلفی تولیدشده است. هر یک از آن‌ها برای نوعی پوست مناسب هستند. درصورتی‌که می‌خواهید به‌صورت روزانه آن را استفاده کنید، به شما نوع دارای SPF و یا همان ضد آفتاب را پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید سلامت پوست صورت خود را با استفاده از این نوع موس، در برابر نور خورشید تضمین نمایید؛ اما اگر پوستی چرب و یا مختلط دارید، می‌توانید به سراغ مات موس‌ها بروید. در این از موس‌ها، از ماده مات‌کننده استفاده‌شده است تا براثر تعریق و یا باز بودن منافذ پوستتان، صورتتان براق نشود و میکاپ شما از ظاهر اولیه خود خارج نشود.

به بسته‌بندی موس توجه کنید

این محصول، با در نظر گرفتن بافتی که دارد، معمولاً به‌صورت کاسه‌ای و دربسته بندی شیشه‌ای به فروش می‌رسد. درصورتی‌که زمان خرید فروشنده به شما موس اما با بسته‌بندی تیوپی را پیشنهاد داد، شک نکنید که محتویات داخل آن، کرم پودر موس نیست!

از برند معتبر و شناخته‌شده خرید کنید

در زمان خرید، به‌هیچ‌عنوان به سراغ محصولات ارزان‌قیمت با برند متفرقه نروید. این محصول، کاملاً با سلامت پوست شما در ارتباط است و انتخاب نادرست و یا خرید از برندهای متفرقه و تقلبی، می‌تواند به‌سلامت پوست شما آسیب وارد کند.

قبل از خرید کرم پودر موس را تست کنید

از خرید محصولاتی که به شما امکان تست را نمی‌دهند، خودداری کنید. توجه کنید که حتماً باید رنگ و بافت موس را بر روی پوست خود امتحان کنید تا مناسب‌ترین خرید را داشته باشید. ضمن اینکه به شما توصیه می‌کنیم، حتماً روزبه خرید این کرم بروید تا بتوانید کیفیت و مرغوبیت آن را در نور طبیعی مشاهده کنید. چراکه نورهای مصنوعی می‌توانند برای شما خطای دید به وجود بیاورند و با ایجاد سایه، مانع از انتخاب رنگ مناسب پوست شما شوند.

در محل مناسب از پوست کرم را تست کنید

توجه کنید که شما می‌خواهید این محصول را بر روی پوست صورت خود استفاده کنید، پس دلیلی ندارد که آن را بر روی دست و یا مچ دستتان تست کنید. شما می‌توانید برای تست کرم پودر موس، کمی از آن را به‌صورت عمودی بر روی استخوان فک خود بزنید تا متوجه شوید که کدام رنگ به تناژ پوستی شما نزدیک‌تر است.

قیمت کرم پودر موس چقدر است؟

موس‌ها بر اساس برند تولیدشده قیمت‌های مختلفی دارند؛ اما باید بگوییم که جزو گران‌قیمت‌ها نیستند. همین‌طور هم نمی‌توانیم تضمین دهیم که می‌توانید با حداقل هزینه آن را خریداری کنید. به‌طورکلی با مبلغی متوسط، می‌توانید یک موس مناسب پوست خود را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *